Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

8. oktobrī norisinājās kāds HTC organizēts pasākums, kurā tika gaidīta uzlabotā HTC One viedtālruņa debija. Tas nenotika un vienīgais tālrunis, ko kompānija prezentēja tajā dienā, bija Desire Eye. Tagad gan Taivānā bāzētā kompānija ir laidusi klajā uzlabotu flagmaņa versiju.

Bez skaļiem paziņojumiem, vērienīgām preses konferencēm vai iespaidīgām reklāmas kampaņām pārdošanā nonākusi HTC One uzlabotā versija – HTC One (M8 EYE). Jāatzīmē gan, ka uzlabotais HTC flagmanis dotajā brīdī ir pieejams tikai Ķīnā, kura tā cena ir aptuveni 650 dolāri. Turklāt, vadoties pēc neoficiālas informācijas, izstrādājums būs nopērkams tikai divās valstīs (Ķīnā un Indijā), atstājot pasaules lielāko daļu bez iespējas iegādāties uzlaboto HTC viedtālruni.

Jāmin gan, ka HTC One (M8 EYE), salīdzinot ar martā debitējušo versiju, ir saņēmis tikai vienu uzlabojumu. EYE versija ir iemainījusi aizmugurē atrodamo 4 MP UltraPixel kameru pret krietni augstākas izšķirtspējas – 13 MP – kameru, vienlaikus saglabājot 4 MP papildus kameru, kas sniedz informāciju par bildējamās vides telpiskumu.

htc one m8 2014

 

Saistītās tēmas: htcHTC One

Izsaki savu viedokli