HTC šodien izziņojis savu līdz šim personiskāko, skaistāko un jaudīgāko tālruni – HTC One M9. Starptautiski atzītās HTC One ģimenes jaunākais flagmanis HTC One M9 ir klasikas, mūžīgas elegances un skaistuma svinības, kas apvieno stilu un veiktspēju, ļaujot gūt maksimālo no tālruņa.

„HTC reputācijas pamatā ir mobilo sakaru nozares izaicinošās cerības,” norāda HTC priekšsēdētāja Čera Vanga (Cher Wang). „HTC One M9 to tradicionāli attaisno ar pārsteidzošu eleganci, dizainu un viedām funkcijām, kas palīdz atdzīvināt apkārtējo pasauli, vairāk saistot ar īpaši nozīmīgām lietām. Tas ir vairāk nekā tikai tālrunis – HTC One M9 papildina Tevi pašu.”

Perfekta dizaina svētki

HTC One M9 pārsteidzošā un ikoniskā dizainā apvieno labāko no HTC One M7 un HTC One M8, kas jau guvuši daudzus apbalvojumus. Juvelierizstrādājumu kvalitātes izskatā nevainojami iederas metāliskie, graciozi izliektie stūri. Tālrunis ir mazāks un vieglāk satverams. Meistarīgo pilnmetāla korpusu izceļ izmeklēts divu toņu – sudraba un rožaini zeltīta – dizains. Spilgtās ekrāna krāsas ietver tālruņa korpusa zelta malas, kas saplūst ar matēto sudraba aizmugures paneli.

HTC One M9_Silver_Right

HTC Sense 7: papildinājums Tev

Tālrunim ir jārada priekšstats par Tevi, jaunā HTC Sense 7 pieredze ļauj kontrolēt visu notiekošo. Inteliģenti analizējot Tavas iemīļotākās fotogrāfijas, HTC Themes smalki un intuitīvi pielāgo izskatu un izvēlētās aplikācijas, krāsu shēmas un fonus.

Tālrunis lieliski bagātina Tavu mobilo dzīvesveidu un ir vienmēr uzticams ceļabiedrs. Analizējot Tavu atrašanās vietu, Sense 7 pārveido sākumekrānu, lai tajā tiktu attēlotas nepieciešamākās aplikācijas. Vai esi mājās, darba vietā vai izklaides pasākumā, nepieciešamās funkcijas būs pieskāriena attālumā, turklāt tās varēsi maksimāli ērti pielāgot arī manuāli. Vēl inteliģentāks HTC BlinkFeed iesaka arī interešu vietas, ziņas un informāciju, izmantojot Tavas atrašanās vietas datus.

Lieliska attēlu veidošana: saglabās Tavas labākās atmiņas

Tava viedtālruņa kamerai viegli jātver lieliski, radoši un jautri mirkļi. HTC One M9 kamera veidota tā, lai katru mirkli spētu notvert pārsteidzošā kvalitātē, dodot iespēju tos skatīt atkal un atkal. Galvenajai kamerai ir 20 megapikseļu izšķirtspēja, kas ļauj akcentēt katru sīkumu, smalkāko niansi, un safīra stikla lēca, kas aizsargā no skrāpējumiem. Ar 4K izšķirtspēju kamera spēj uzņemt notiekošo tādā video kvalitātē, kas līdzinās jaunākajām filmām.

HTC One M9_Gunmetal_Right

HTC One M9 ar jaudīgo, uz priekšu vērsto UltraPixel kameru spēj tvert mirkļus pat vājā apgaismojumā. Dinamiskā automātiskā ekspozīcija un pikseļi, kas spēj uztvert par 300% vairāk gaismas nekā standarta kameras, jebkurā apgaismojumā nodrošina asākus, daudz dabiskākus un proporcionālākus pašportretus.

HTC Sense 7 ar HTC EYETM Experience programmatūru ļauj viegli uzņemt radošus pašportretus. Milzums jauno rediģēšanas efektu, ieskaitot Shapes, Prismatic, Elements un Bokeh, sniedz iespēju katru attēlu papildināt savas mākslas izpratnes stilā. HTC Zoe aplikācija automātiski attēlus papildinās ar Tavai gaumei atbilstošu mūziku, ļaujot draugiem pievienot galerijā savus attēlus, kopīgi veidojot mirkļu virknējumu.

Lai arī kur būtu saglabāti Tavi fotoattēli, HTC One Gallery sniedz iespēju ātri meklēt attēlus visā fotogalerijā – gan tos, kas saglabāti tālruņa atmiņā, gan sociālajos tīklos, gan kādā no mākoņu platformām. Galerijā visi attēli ir atrodami pēc datuma, atrašanās vietas, notikuma, albuma vai, izmantojot Image Match, konkrēti pēc kāda tēla.

Uzmundrinošs audio: sadzirdi atšķirību

HTC One M9 ar HTC BoomSoundTM garantē nepārspējamu skaņu. Jau ikoniskie HTC dubultie, uz priekšu vērstie skaļruņi apvienojumā ar 5.1. kanālu telpiskā skanējuma simulāciju nodrošina neierastu, daudzdimensiju kinematogrāfisku skaņu. Pat nepievienojot austiņas vai ārējos skaļruņus, sadarbība ar Dolby AudioTM nodrošina to, ka filmas ir skatāmas ar kinoteātra cienīgu skaņu. Jebkuru melomānu pārsteigs tālruņa nevainojamā 24 bitu augstas izšķirtspējas skaņa, kas ir labāka par CD kvalitāti, neskatoties uz to, vai klausīsieties stereo skaļruņos vai austiņās. Nepārprotamo HTC One M9 skaņu gan mūzikai, gan filmām piešķir HTC unikālais HTC BoomSound un Dolby Audio stereo skaļruņu, smalki noregulētās skaņas un Qualcomm® Immersive Audio apvienojums.     

Savienojot Tavu pasauli

Viedtālruņi strauji kļūst par mājas izklaides centru, un HTC Connect ļauj viegli baudīt multimediju pieredzi ne tikai tālrunī. Trīs pirkstu pārvilkšana ekrānam ļauj savienot tālruni ar ārējiem skaļruņiem vai TV bezvadu mediju tehnoloģijām. Atskaņošanas funkcija ar Qualcomm AllPlay™ ļauj vairākiem tālruņiem izmantot skaļruni, pārraidot augstākās kvalitātes audio vairākām ierīcēm dažādās telpās. Augstākai viedtālruņa savienojamībai ar TV, HTC One M9 nodrošina vienīgo ieinstalēto Peel Smart Remote. Aplikācija pat iegaumē skatīšanās paradumus, acumirklī savienojot ar iemīļotajiem šoviem un pārveidojot tālruni par TV tālvadības pulti.

HTC One M9_Gold_3V

Aksesuāri

HTC One M9 būs pieejams ar plašu klāstu īpašu un pielāgojamu aksesuāru, ieskaitot jaunākās paaudzes HTC Dot View, kas, pateicoties jaunām funkcijām un krāsu iespējām, piedāvās plašākas personalizēšanas iespējas. Caurspīdīga aizmugurējā daļa neslēpj no pasaules tālruņa sākotnējo izskatu. Tā pārveidojas par mini spēļu platformu, padarot interesantu pat visgarlaicīgāko. Jaunais Dot View nebūs šķērslis ne Instagram, ne Snapchat, ne Badoo u. c., jo visi jaunie paziņojumi par fotogrāfijām, ziņojumiem un citiem jaunumiem ir pamanāmi.

Pat visekstremālākajās situācijās IP68 ūdens izturīgais ietvars Active Case un Active Headset nevainojami nodrošinās tālruņa funkcijas.

Pieejamība

Jaunais viedtālrunis HTC One M9 Baltijas tirgū pie mobilo sakaru operatoriem būs pieejams 2015. gada aprīlī viena toņa – tēraudpelēkā, viena toņa – zelta un īpašā divu toņu – sudraba un rožaini zeltīta dizainā. Tālruņa aptuvenā cena būs 750.00 EUR.

Saistītās tēmas: htcmobilie tālruņimobilie telefoniviedtālruņi

Komentāri 9

Leave a Reply

 • adsssss
  March 7, 2015, 19:12

  atrie.yolasite.com

 • Uldzha
  March 2, 2015, 11:45

  Njā, UltraPixel kameras tauta nesaprata – nācās iet citu ražotāju iemītu taciņu un piedāvāt daudz megapikseļus… vairāk ir labāk? laikam jau… Pieļauju ka būtu bijis ok arī ja būtu uztaisījuši tās pašas UltraPixel kameras versiju ar kādiem 8 MP (kā savulaik baumoja par M8), bet nu tas slikti izskatītos Side-to-side tabulā blakus konkurentiem.
  Kopumā aparāts izdevies. Ja būtu Androīda piekritējs – šis būtu pirmais manā kandidātu listē.

  • Runcio
   March 8, 2015, 23:16

   Tikai kāpēc izņēma kapacitīvas pogas, jau m8 pogas ir ekrānā. Crap! Ideali kad pogas nav ekrānā, kā pēdējā modelī m7.

  • wizard
   March 2, 2015, 23:28

   Tu iOS fans?

   • Uldzha
    March 3, 2015, 08:41

    Nu ne jau Microsoft…

    • buzis
     March 3, 2015, 11:00

     vispār Linux….

     • asd
      March 7, 2015, 15:07

      Es par BIOS

     • po
      March 6, 2015, 18:27

      es par Symbian

 • asd
  March 2, 2015, 02:55

  Patīk, kā HTC vienīgie prezentējot telefonu, runā par fīčām, os, tehnoloģijām, utt., nevis kā samsung – prezentējam pilnīgi jaunu telefonu, jo tajā ir jaunas ķīniešu ražotais 16x core exysnaplizard cpu.