HTC manipulācijas ar Android 4.0 un Sense 3.6 – vai netīrā spēle ir to vērta?

HTC tīši cenšas motivēt cilvēkus iegādāties jaunākus viedtālruņus – pie šāda secinājuma nonākuši daudzi HTC viedtālruņu īpašnieki, kuru telefoni saņēmuši (un saņems) HTC veidoto Android 4.0 jauninājumu, kas satur “Sense 3.6” HTC veidoto lietotāja saskarsnes un funkcionalitātes modifikāciju komplektu.

Kā HTC Incredible S īpašnieks, ar pozitīvām emocijām uzņēmu gan HTC solījumu nodrošināt šim telefonam Android 4 OS jauninājumu, gan paša jauninājuma parādīšanās faktu sava telefona ekrānā. Salīdzinoši viegli pārdzīvoju HTC melīgo paziņojumu par to, ka vecākie telefoni nevar darboties ar Sense 4, tāpēc tie saņems “vieglāko” – Sense 3.6 versiju. Galu galā, HTC vēsturē šāda veida paziņojumi nav unikāli.

Par piemēru, iznākot HTC Sensation, tas saņēma Sense 3.0 un uzreiz tika paziņots, ka neviens vienkodola telefons šo lietotāja saskarsni nespēs darbināt. Entuziasti pielāgoja Sensation Android būvējumu vecākām ierīcēm un atklājās, ka tās nodrošina nevainojamu Sense 3 darbību. HTC propaganda apklusa, un pēc kāda laika daudzi HTC telefonu saņēma jauninājumu, kas saturēja Sense 3.0 lietotāja saskarsni. Sense 3.0 gana labi darbojās vecākajās ierīcēs, lai arī programmatūras jauninājums nesaturēja maģisku procesora kodolu skaita dubultošanas funkciju.

Gribējās cerēt, ka šajā reizē HTC atkārtos vēsturi – pēc vairākiem mēnešiem, kārtējais programmatūras jauninājums nesīs līdzi Sense 4.

Tagad izskatās, ka šādām cerībām ir ļoti maz pamata.

Jau visai drīz pēc HTC publicētā jauninājuma uzstādīšanas, manu prieku par telefona pievienošanos Android 4 ierīču klubiņam sāka aizēnot novērojums, ka telefona veiktspēja kaitinoši bieži ir neapmierinoši zema.

Tā kā agrāk biju izmēģinājis savā telefonā dažus uz Android 4 bāzētus programmatūras būvējumus, zināju, ka ierīces veiktspējai jābūt vismaz līdzvērtīgai tai, kāda tā bija ar Android 2.3.5. Arī gana plašā pieredze ar citu ražotāju Android 4.0 ierīcēm liecināja par to pašu. Dīvainā kārtā, HTC Incredible S un HTC Android 4.0 + Sense 3.6 būvējums uzrādīja daudz sliktāku veiktspēju, kā nesen pārdošanā nonākušais HTC Desire C, kas tehniskajos parametros ievērojami atpaliek Incredible S.

Pavadot daudzas stundas interneta forumos noskaidroju, ka līdzīga – neapmierinoša lietošanas pieredze ir ievērojamai daļai HTC incredible S  īpašnieku.

Pirmais, gana loģiskais pieņēmums vairumam (arī man) bija: jaunināšanas procesā radusies kāda kļūme, tāpēc sistēma darbojas nekorekti. Diemžēl, šis pieņēmums izrādījās nepamatots – telefona programmatūras pārinstalēšana izmantojot HTC Rom Update Utility (RUU) būtiskus uzlabojumus neradīja. Līdzīga pieredze bija lasāma arī forumos – uzlabojumus pamanīja tie, kuru telefoni pēc jaunināšanas bija pārvērtušies gluži nelietojami bremzējošās ierīcēs, taču veiktspēja vēl aizvien atpalika iepriekšējai – Android 2.3.5 versijai.

Noguris no kārtējās telefona vēlmes “nedaudz padomāt” devos uz XDA-Developers forumu un izvēlējos, pēc atsauksmēm, vienu no labākajiem Incredible S pielāgotajiem Android 4 būvējumiem, kas veidots uz HTC One sērijas viedtālruņu programmatūras bāzes. Uz HTC programmatūras bāzes veidota būvējuma izvēli šajā reizē noteica fakts, ka uz citām bāzēm (piemēram CyanogenMod)  veidotie būvējumi nesatur HTC risinājumus kameras uzņemto attēlu uzlabošanai. Bez tiem, vairuma HTC telefonu (arī Incredible S) kameru veikums lielākoties izskatās katastrofāli.

Pašlaik manu HTC Incredible S darbina Project X nosaukumu saņēmis būvējums, kas apgādāts ar pielāgotu Sense 4 versiju.

Novērojumi atbilst gaidītajam – telefona veiktspēja ir lieliska, atklātas tikai 2 nepilnības: nestrādā iekļautais WiFi Hotspot risinājums ( būvējuma autors sola, ka darbojas no Play Store lejupielādējamās WiFi Hostspot aplikācijas) un kameras HDR režīms veido parastus attēlus.

Ir acīmredzami skaidrs, ka HTC veidotā Android 4.0 būvējuma veiktspējas problēmas (šādu argumentu lietoja arī lai atceltu Desire HD programmatūras jauninājumu) ir tikai un vienīgi HTC nopelns, turklāt – nešķiet ticami, ka tā būtu kļūda. Galu galā, kā HTC nepamanīja, ka viņu izstrādātāji nav spējīgi izveidot efektīvi darbīgu Android būvējumu agrākajiem modeļiem, bet gluži viegli paveic to ar visiem jaunajiem?

Protams, tas ir katra paša ziņā:

  • atjaunināt savu ierīci uz Android 4.0.4 ar Sense 3.6 un cerēt, ka izmaiņas veiktspējā nesāks radīt domas par steidzamas telefona maiņas nepieciešamību;
  • palikt ar Android 2.3.5 un Sense 3.0, saglabājot veiktspēju, taču noskatoties uz aizvien vairāk aplikācijām, kas nav saderīgas ar telefona operētājsistēmu vai;
  • vienkārši upurēt telefona garantiju (ja ierīcei parādīsies defekts, kas nav radies lietotāja vainas dēļ, servisā tik un tā par tā novēršanu liks maksāt pašam), atbloķēt telefona bootloader un uzstādīt kādu “3. puses” Android 4 būvējumu, baudot lielisku ierīces ātrdarbību un modernu funkcionalitāti.

Vai HTC lēmums, mākslīgi padarīt vecākos telefonus kaitinoši lēnus, lai motivētu cilvēkus iegādāties jaunus, būs bijis komerciāli pareizs? To rādīs laiks. Tomēr ir skaidrs, ka daudzi cilvēki izvēloties nākošo viedtālruni ņems vērā šo pieredzi.

Es noteikti nevaru pilnā nopietnībā pateikt frāzi, ko pieņemts lietot katra šādu pārdomu apcerējuma beigās – “Es nekad vairs nepirkšu HTC telefonu!”. Vēl vairāk – man nav ne mazākās nojēgas, kāda ražotāja telefonu iegādāšos nākamo. Taču pienākot izvēles brīdim, es noteikti ņemšu vērā šo pieredzi.

Pievieno savu komentāru

Lietotājvārds:
Komentārs:43 komentāriatpakaļ uz rakstu

#1AnonymousNovember 30, -0001, 00:00


#2kambonsAugust 8, 2012, 18:01

Paldies


#3HDAugust 8, 2012, 18:36

Un es domāju ka Samsungam vienīgajam ir šādas problēmas..


#4IseeYouAugust 8, 2012, 18:51

Man tāda stipra aizdoma - vai tik šo rakstu nav sacerējis kāds no Samsunga mārketinga darbonīšiem?

Pēdējā laikā šāda stila raksti parādās par visiem Samsunga konkurentiem - HTC, Nokia, Iphone.


#5Pāvels RemigoļskisAugust 8, 2012, 18:56

Šo rakstu sacerēju es un nē - es neesmu Samsung darbonis. Kā jau rakstīju, esmu HTC telefona īpašnieks un mani izbesīja tas, ko šie kā Android 4 jauninājumu uzbāzuši uz saviem serveriem!


#6viedoklisAugust 8, 2012, 18:59

Paldies autoram!


#7nobiiAugust 8, 2012, 19:17

ja tas tiešāmdiivaini ka tajam mazajam brbulim desire c var uzmbāst 4 versiju bet jaudīgākiem telefoniema 1r 1ghz proci un lielaku ramu nek?kur loģika?


#8mishkaAugust 8, 2012, 19:18

vaidzētu sadalu jaunu -android būvējumu apskati visiem android telefonu firmām lg samsung htc motorola sony !:D bet šis man patika.


#9AndisAugust 8, 2012, 19:24

Lai tik viņi tā dara. Tie kuri gribes eksperimentet tā arī darīs, un tie kuri bieži perk jaunākos/ jaudīgākos telefonus arī turpinās pirkt jaunus. Es labāk samierināšos ar savu veco Desire ar 2.2.2 andri un nemeģināšu to un tā sense sapist nepaireizi atjauninot. Kad beigsies šie prokoli ar One seriju, tad vares skatīties, kas iznāks pec tiem, un es vel PIRKŠU HTC telefonus.


#10ArtūrsAugust 8, 2012, 19:37

Nepirkšu. Nekad vairs. Hero, Desire S, One V. Hero vēljoprojām strādā kā strādājis. Bet pārējie ir sūdi. Dzelži paliek arvien sliktāki, softs vienmēr būs slikts (ak jā - 4.1 izskatoties cerīgi). Būtu labāk nopircis Kārcheri, uzvalku un mazdārziņu.


#11ArtūrsAugust 8, 2012, 19:40

Par custom rom - Hero un Desire S nesu atpakaļ un dabūju vietā jaunus. Abi bija root'oti, uzliku vnk oriģinālo RUU atpakaļ, bootloader unlock šie neskatījās vai arī neņēma vērā. Oriģinālie ROM'i diezgan pašvaki. Tā kā droši uz XDA.


#12esAugust 8, 2012, 20:00

Bet nu patiesība ir tāda, ka es One X arī nenopirku dēļ šī Android programatūras upgrade miskastes visu ražotāju vidū. Praktiski lietojams ir tikai nexus.


#13abcAugust 8, 2012, 20:03

Ir arī kkadi benchmark testi, kas reāli parāda ātrdarbības kritumu? un kā jau citi rakstīja - lietojot 3. puses brūvējumus garantija nav obligāti jāzaudē...savulaik uz HTC Desire S biju uzlicis ICS Cyanogenmod brūvējumu un pēc tam ar clockworkmod recovery un vēl pāris softiem saliku visu atpakaļ...


#14sunsMAMMAAugust 8, 2012, 20:14

Ābols darīja tāpatās, ar iOS4 padarīja manu 3G par kaksi.


#15TakaAugust 8, 2012, 20:15

Es arī esmu HTC telefona, proti Desire HD īpašnieks, un pēc HTC parādītā fakuča ar ICS, mani vairs HTC telefonu nepierunās pirkt. Darbs man uzsauca Sony Xperia P - pastīsimies kā tas ies.


#16čauAugust 8, 2012, 20:36

Heh, man arī ir htc incredible s un tā pati problēma, ka kļuvis lenāks.
Sākumā pamēģināju factory reset tad dēva efektu uz pāris dienām,
tad atkal sāku mocīties ar bremzi un tad jau sāka parādīties kaitinoš bugs,
ka man atmiņas karte ir izņemta.(uzmetu ruu kā autors, dēva atkal pāris dienas klāt, ka viss iet normāli)
Kā bugs izpaužas restartējot telefonu, kad jau pilnībā ieslēdzies un ielādējis visus appus, ziņojumu joslā parādas ziņojums, ka man ir izņemta atmiņas karte, pat dažbrīd nevajag restartu, ka izmet arā to bagu.
Autor vai tu arī novēroji šādu bagu?


#17KamsAugust 8, 2012, 20:39

Kāds tur benchmarks, ja sabremzē ekrānu tīšana, dailera/sms atvēršana mēdz prasīt vairākas sekundes un regulāri nav skaidrs, vai reģistrēts home pogas piespiediens (un kad nepacietībā nospiests otro reizi, atveras ekrānu saraksts)?


#18Pāvels RemigoļskisAugust 8, 2012, 20:49

To #15
Man bija problēma ar vienu atmiņas karti (16GB) pēc jauninājuma uzlikšanas, tomēr es pieņēmu, ka karte atstiepusies un nomainīju uz sākotnēji komplektā iekļauto (8GB). Ar to tā gļuka nebija.
Karte pati sevi "izņēma" randomā. Piefiksēju, ka "izņemšanās" biežums ir tieši saistīts ar kartē esošo failu skaitu - jo vairāk bija bilžu un mūzikas, jo biežāk tā "izņēmās"
Labi, ka to 16 neizmetu - moš tomēr ar to viss ir OK.
Paldies!


#19kambonsAugust 8, 2012, 21:01

Paldies


#20HDAugust 8, 2012, 21:36

Un es domāju ka Samsungam vienīgajam ir šādas problēmas..


#21GuncixxAugust 8, 2012, 21:38

Nezinu kā ar HTC, bet atbildot #2HD varu teikt, ka man samsung ar ICS 4.0.4 lido.


#22IseeYouAugust 8, 2012, 21:51

Man tāda stipra aizdoma - vai tik šo rakstu nav sacerējis kāds no Samsunga mārketinga darbonīšiem?

Pēdējā laikā šāda stila raksti parādās par visiem Samsunga konkurentiem - HTC, Nokia, Iphone.


#23Pāvels RemigoļskisAugust 8, 2012, 21:56

Šo rakstu sacerēju es un nē - es neesmu Samsung darbonis. Kā jau rakstīju, esmu HTC telefona īpašnieks un mani izbesīja tas, ko šie kā Android 4 jauninājumu uzbāzuši uz saviem serveriem!


#24viedoklisAugust 8, 2012, 21:59

Paldies autoram!


#25nobiiAugust 8, 2012, 22:17

ja tas tiešāmdiivaini ka tajam mazajam brbulim desire c var uzmbāst 4 versiju bet jaudīgākiem telefoniema 1r 1ghz proci un lielaku ramu nek?kur loģika?


#26mishkaAugust 8, 2012, 22:18

vaidzētu sadalu jaunu -android būvējumu apskati visiem android telefonu firmām lg samsung htc motorola sony !:D bet šis man patika.


#27AndisAugust 8, 2012, 22:24

Lai tik viņi tā dara. Tie kuri gribes eksperimentet tā arī darīs, un tie kuri bieži perk jaunākos/ jaudīgākos telefonus arī turpinās pirkt jaunus. Es labāk samierināšos ar savu veco Desire ar 2.2.2 andri un nemeģināšu to un tā sense sapist nepaireizi atjauninot. Kad beigsies šie prokoli ar One seriju, tad vares skatīties, kas iznāks pec tiem, un es vel PIRKŠU HTC telefonus.


#28ApsisAugust 8, 2012, 22:32

Man S2 ar 4.1.1 želejkončas paranoidandroid arī lido.


#29ArtūrsAugust 8, 2012, 22:37

Nepirkšu. Nekad vairs. Hero, Desire S, One V. Hero vēljoprojām strādā kā strādājis. Bet pārējie ir sūdi. Dzelži paliek arvien sliktāki, softs vienmēr būs slikts (ak jā - 4.1 izskatoties cerīgi). Būtu labāk nopircis Kārcheri, uzvalku un mazdārziņu.


#30ArtūrsAugust 8, 2012, 22:40

Par custom rom - Hero un Desire S nesu atpakaļ un dabūju vietā jaunus. Abi bija root'oti, uzliku vnk oriģinālo RUU atpakaļ, bootloader unlock šie neskatījās vai arī neņēma vērā. Oriģinālie ROM'i diezgan pašvaki. Tā kā droši uz XDA.


#31AnonīmsAugust 8, 2012, 22:59

Stacionārie un pirtatīvie datori mirst! Raksti principa grozās tikai ap android un ios ierīcēm. Nav vairs intel vs amd. Ir apple vs samsung. Un tendence ir neapturama. Lai dzīvo Arm


#32esAugust 8, 2012, 23:00

Bet nu patiesība ir tāda, ka es One X arī nenopirku dēļ šī Android programatūras upgrade miskastes visu ražotāju vidū. Praktiski lietojams ir tikai nexus.


#33abcAugust 8, 2012, 23:03

Ir arī kkadi benchmark testi, kas reāli parāda ātrdarbības kritumu? un kā jau citi rakstīja - lietojot 3. puses brūvējumus garantija nav obligāti jāzaudē...savulaik uz HTC Desire S biju uzlicis ICS Cyanogenmod brūvējumu un pēc tam ar clockworkmod recovery un vēl pāris softiem saliku visu atpakaļ...


#34sunsMAMMAAugust 8, 2012, 23:14

Ābols darīja tāpatās, ar iOS4 padarīja manu 3G par kaksi.


#35TakaAugust 8, 2012, 23:15

Es arī esmu HTC telefona, proti Desire HD īpašnieks, un pēc HTC parādītā fakuča ar ICS, mani vairs HTC telefonu nepierunās pirkt. Darbs man uzsauca Sony Xperia P - pastīsimies kā tas ies.


#36čauAugust 8, 2012, 23:36

Heh, man arī ir htc incredible s un tā pati problēma, ka kļuvis lenāks.
Sākumā pamēģināju factory reset tad dēva efektu uz pāris dienām,
tad atkal sāku mocīties ar bremzi un tad jau sāka parādīties kaitinoš bugs,
ka man atmiņas karte ir izņemta.(uzmetu ruu kā autors, dēva atkal pāris dienas klāt, ka viss iet normāli)
Kā bugs izpaužas restartējot telefonu, kad jau pilnībā ieslēdzies un ielādējis visus appus, ziņojumu joslā parādas ziņojums, ka man ir izņemta atmiņas karte, pat dažbrīd nevajag restartu, ka izmet arā to bagu.
Autor vai tu arī novēroji šādu bagu?


#37KamsAugust 8, 2012, 23:39

Kāds tur benchmarks, ja sabremzē ekrānu tīšana, dailera/sms atvēršana mēdz prasīt vairākas sekundes un regulāri nav skaidrs, vai reģistrēts home pogas piespiediens (un kad nepacietībā nospiests otro reizi, atveras ekrānu saraksts)?


#38Pāvels RemigoļskisAugust 8, 2012, 23:49

To #15
Man bija problēma ar vienu atmiņas karti (16GB) pēc jauninājuma uzlikšanas, tomēr es pieņēmu, ka karte atstiepusies un nomainīju uz sākotnēji komplektā iekļauto (8GB). Ar to tā gļuka nebija.
Karte pati sevi "izņēma" randomā. Piefiksēju, ka "izņemšanās" biežums ir tieši saistīts ar kartē esošo failu skaitu - jo vairāk bija bilžu un mūzikas, jo biežāk tā "izņēmās"
Labi, ka to 16 neizmetu - moš tomēr ar to viss ir OK.
Paldies!


#39GuncixxAugust 9, 2012, 00:38

Nezinu kā ar HTC, bet atbildot #2HD varu teikt, ka man samsung ar ICS 4.0.4 lido.


#40ApsisAugust 9, 2012, 01:32

Man S2 ar 4.1.1 želejkončas paranoidandroid arī lido.


#41AnonīmsAugust 9, 2012, 01:59

Stacionārie un pirtatīvie datori mirst! Raksti principa grozās tikai ap android un ios ierīcēm. Nav vairs intel vs amd. Ir apple vs samsung. Un tendence ir neapturama. Lai dzīvo Arm


#42pindulisAugust 9, 2012, 02:03

kas ir HTC?


#43pindulisAugust 9, 2012, 05:03

kas ir HTC?


#44KasparsAugust 9, 2012, 05:18

Man ir HTC Incredible S, atjaunoju uz 4 versiju un viss strādā, nekādas aiztures. Tas ka vecākiem telefoniem netiek piegādātas jaunākas versijas ir normāla parādība, tā dara pilnībā visi ražotāji. Kāds viņiem stimuls tērēt vēl programmētāju resursus, lai pielāgotu programmatūru vecam telefonam? Nekādu katastrofu nesaskatu. Gribi ko jaunu, pērc jaunu telefonu vai cīnies ar nestrādājošu funkcionalitāti ar kreiso programmatūru.


#45AnsisAugust 9, 2012, 05:46

Labs raksts. Paldies!


#46>PāvelamAugust 9, 2012, 06:26

Jauki, ka parādās kāds raksts par šādām lietām.
Vienīgi raksta stils ir tieši tāds pats, kā ieraksts forumā, kas mazliet traucē lasīt.
Un par garantiju, HTC jau no 2011 ļauj telefoniem atslēgt bootloader, lūdzu nemaldināsim cilvēkus.
http://htcdev.com/bootloader


#47nelietotājvārdsAugust 9, 2012, 06:41

Principā, par tīšu patērētāju maldināšanu, kur šo faktu iespējams pamatot ar lietiskiem pierādījumiem, HTC var uzrauties uz tiesas darbiem. Tas, ka viņi sev cītīgi šauj kājās, tas jau aklajiem ir redzams.


#48čauAugust 9, 2012, 07:33

To #17 Man tieši arī ir problēmas ar 16gb atmiņas karti,
bet orģinālā ir par mazu, lai es varētu visus failus samest.


#49Desire HDAugust 9, 2012, 07:48

Tiešām žēl ka HTC piekopj šādu mārketingu, ļoti patīk viņu dzelži bet nu izvēloties nākamo telefonu noteikti izvērtēšu citu ražotāju garadarbus, jo kur gan garantija ka paņemot nākamo HTC modeli viņi nesāk to pašu dziesmu, mistiski updeiti pēc kuriem vēl vairāk sagribas uz custom ROM pāriet. Kā gan viņiem pašiem nepielec ka viņi grauj savas kompānijas reputāciju, laikam galīgi neviens tur neseko lietotāju atsauksmēm.
Žēl skatīties kā tik perspektīva kompānija sevi gremdē.


#50KasparsAugust 9, 2012, 08:18

Man ir HTC Incredible S, atjaunoju uz 4 versiju un viss strādā, nekādas aiztures. Tas ka vecākiem telefoniem netiek piegādātas jaunākas versijas ir normāla parādība, tā dara pilnībā visi ražotāji. Kāds viņiem stimuls tērēt vēl programmētāju resursus, lai pielāgotu programmatūru vecam telefonam? Nekādu katastrofu nesaskatu. Gribi ko jaunu, pērc jaunu telefonu vai cīnies ar nestrādājošu funkcionalitāti ar kreiso programmatūru.


#51Pāvels RemigoļskisAugust 9, 2012, 08:20

#24 Jā, taču izvēloties lietot šo rīku HTC lapā jāieķeksē piekrišana, ka tā izmantošana automātiski anulē ierīces garantiju. Līdz ar to - vajag iepazīties ar faktiem, pirms maldināt komentāru lasītājus ;)


#52Tas Pats JānisAugust 9, 2012, 08:23

Zini, Pāvel - secināju, ka esi spējīgs sarakstīt konstruktīvu un samērā sakarīgu rakstu par aktuālu tēmu, ja vien rodas stimuls un vēlme.
Šādi noziegušies ir vairāki ražotāji un nākotne piederēs tiem, kas atvērs savu telefonu dzelžus un izejas kodu AOSP kopienai. Galaxy S III ir pirmais šāds telefons - domāju sekos vēl daudzi.


#53Tas Pats JānisAugust 9, 2012, 08:29

http://www.change.org/petitions/htc-htc-needs-to-speed-up-kernel-source-releases
Iespējams, varam kautko mainīt šajā sakarā.


#54AnsisAugust 9, 2012, 08:46

Labs raksts. Paldies!


#55čauAugust 9, 2012, 09:07

Kāds var uztaisīt latviešu valodā pamācību, kā uzlikt šo romu, kas rakstā ir minēts?


#56>PāvelamAugust 9, 2012, 09:26

Jauki, ka parādās kāds raksts par šādām lietām.
Vienīgi raksta stils ir tieši tāds pats, kā ieraksts forumā, kas mazliet traucē lasīt.
Un par garantiju, HTC jau no 2011 ļauj telefoniem atslēgt bootloader, lūdzu nemaldināsim cilvēkus.
http://htcdev.com/bootloader


#57nelietotājvārdsAugust 9, 2012, 09:41

Principā, par tīšu patērētāju maldināšanu, kur šo faktu iespējams pamatot ar lietiskiem pierādījumiem, HTC var uzrauties uz tiesas darbiem. Tas, ka viņi sev cītīgi šauj kājās, tas jau aklajiem ir redzams.


#58SMecernieksAugust 9, 2012, 09:44

Un tad vēl činkst kaut ko par āboļzombijiem ;)


#59qAugust 9, 2012, 10:28

tak met ārā savu sense un pērc jaunu, visi āboļfani tā dara.


#60čauAugust 9, 2012, 10:33

To #17 Man tieši arī ir problēmas ar 16gb atmiņas karti,
bet orģinālā ir par mazu, lai es varētu visus failus samest.


#61Pāvels RemigoļskisAugust 9, 2012, 10:39

Ja ir vēl interesenti, varu uzrakstīt pamācību 3. pušu ROM uzstādīšanā HTC (un citu firmu) telefoniem


#62Desire HDAugust 9, 2012, 10:48

Tiešām žēl ka HTC piekopj šādu mārketingu, ļoti patīk viņu dzelži bet nu izvēloties nākamo telefonu noteikti izvērtēšu citu ražotāju garadarbus, jo kur gan garantija ka paņemot nākamo HTC modeli viņi nesāk to pašu dziesmu, mistiski updeiti pēc kuriem vēl vairāk sagribas uz custom ROM pāriet. Kā gan viņiem pašiem nepielec ka viņi grauj savas kompānijas reputāciju, laikam galīgi neviens tur neseko lietotāju atsauksmēm.
Žēl skatīties kā tik perspektīva kompānija sevi gremdē.


#63čauAugust 9, 2012, 11:08

to #34 Tas pat būtu ļoti labi, ja tu uzrakstītu, jo angļu valoda man ir vidējā līmenī un dēļ viņas negribas nobrikot telefonu.


#64Pāvels RemigoļskisAugust 9, 2012, 11:20

#24 Jā, taču izvēloties lietot šo rīku HTC lapā jāieķeksē piekrišana, ka tā izmantošana automātiski anulē ierīces garantiju. Līdz ar to - vajag iepazīties ar faktiem, pirms maldināt komentāru lasītājus ;)


#65Tas Pats JānisAugust 9, 2012, 11:23

Zini, Pāvel - secināju, ka esi spējīgs sarakstīt konstruktīvu un samērā sakarīgu rakstu par aktuālu tēmu, ja vien rodas stimuls un vēlme.
Šādi noziegušies ir vairāki ražotāji un nākotne piederēs tiem, kas atvērs savu telefonu dzelžus un izejas kodu AOSP kopienai. Galaxy S III ir pirmais šāds telefons - domāju sekos vēl daudzi.


#66Tas Pats JānisAugust 9, 2012, 11:29

http://www.change.org/petitions/htc-htc-needs-to-speed-up-kernel-source-releases
Iespējams, varam kautko mainīt šajā sakarā.


#67RenārsAugust 9, 2012, 11:51

#34
Uz priekšu! Tas ir ko visi vēlas - normālus aprakstus latviešu valodā, ar iespēju pēc tam mainīties ar pieredzi, iespaidiem un risināt neskaidrus jautājumus. Un vajag atsevišķu sadaļu tam, lai pamācības nepazūd kaut kur arhīvu kaudzē.


#68čauAugust 9, 2012, 12:07

Kāds var uztaisīt latviešu valodā pamācību, kā uzlikt šo romu, kas rakstā ir minēts?


#69SMecernieksAugust 9, 2012, 12:44

Un tad vēl činkst kaut ko par āboļzombijiem ;)


#70majAugust 9, 2012, 13:05

lai foruma uztaisa topicu un mauc vaļā pamācību.


#71qAugust 9, 2012, 13:28

tak met ārā savu sense un pērc jaunu, visi āboļfani tā dara.


#72Pāvels RemigoļskisAugust 9, 2012, 13:39

Ja ir vēl interesenti, varu uzrakstīt pamācību 3. pušu ROM uzstādīšanā HTC (un citu firmu) telefoniem


#73čauAugust 9, 2012, 14:08

to #34 Tas pat būtu ļoti labi, ja tu uzrakstītu, jo angļu valoda man ir vidējā līmenī un dēļ viņas negribas nobrikot telefonu.


#74RenārsAugust 9, 2012, 14:51

#34
Uz priekšu! Tas ir ko visi vēlas - normālus aprakstus latviešu valodā, ar iespēju pēc tam mainīties ar pieredzi, iespaidiem un risināt neskaidrus jautājumus. Un vajag atsevišķu sadaļu tam, lai pamācības nepazūd kaut kur arhīvu kaudzē.


#75majAugust 9, 2012, 16:05

lai foruma uztaisa topicu un mauc vaļā pamācību.


#76niks ar domuAugust 9, 2012, 17:51

Šī ir normāla parādība. Pašam ir wildfire s un sen jau būtu ICS, ja vien qualcomm negribētu izlaist Omx draiverus priekš mūsu čipsetiem, kaut arī viņiem ir tieši tādi paši čipseti tikai ar armv7 arhitektūru.


#77ArtūrsAugust 9, 2012, 20:40

Uzrakstiet arī instrukciju, ko darīt tad, kad reāli dzīvē vajag izmantot smarta iespējas, piemēram,
braucot, atvērt karti un atrast vienkārši neste vai brīvības ielu - jums šķiet būs braucot pie stūres jāskatās uz ilgstošu Loading, searching, calculating, not found vai vienkārši uz bezreakciju, vai arī atraut roku no pārkarsušā ''smartfona'', lai neapdedzinātos vai neiztērētu bateriju jau 9.30 no rīta, kas liek jau 1056 reizi pārliecināties, ka šie visi ir pakaļā iebāžami lūžņi.


#78niks ar domuAugust 9, 2012, 20:51

Šī ir normāla parādība. Pašam ir wildfire s un sen jau būtu ICS, ja vien qualcomm negribētu izlaist Omx draiverus priekš mūsu čipsetiem, kaut arī viņiem ir tieši tādi paši čipseti tikai ar armv7 arhitektūru.


#79ArtūrsAugust 9, 2012, 23:40

Uzrakstiet arī instrukciju, ko darīt tad, kad reāli dzīvē vajag izmantot smarta iespējas, piemēram,
braucot, atvērt karti un atrast vienkārši neste vai brīvības ielu - jums šķiet būs braucot pie stūres jāskatās uz ilgstošu Loading, searching, calculating, not found vai vienkārši uz bezreakciju, vai arī atraut roku no pārkarsušā ''smartfona'', lai neapdedzinātos vai neiztērētu bateriju jau 9.30 no rīta, kas liek jau 1056 reizi pārliecināties, ka šie visi ir pakaļā iebāžami lūžņi.


#80Pāvels RemigoļskisAugust 10, 2012, 06:21

#39 Artūrs Parasti viedtālruņi neuzkarst līdz apdedzināšanās riskam, neliek ilgstoši gaidīt uz aplikācijas ielādi, arī mobilo operatoru nodrošinātie datu pārraides ātrumi ir pietiekami, lai adrešu meklēšana kartē un maršruta sastādīšana prasītu tikai sekundes.
Telefona pārkaršana kopā ar strauju akumulatora iztukšošanos var norādīt gan uz kādas aplikācijas kļūdu, gan ražošanas brāķi.
Iesaku noresetot telefonu. Ja situācija neuzlabojas - vērsies garantijas servisā.


#81Pāvels RemigoļskisAugust 10, 2012, 09:21

#39 Artūrs Parasti viedtālruņi neuzkarst līdz apdedzināšanās riskam, neliek ilgstoši gaidīt uz aplikācijas ielādi, arī mobilo operatoru nodrošinātie datu pārraides ātrumi ir pietiekami, lai adrešu meklēšana kartē un maršruta sastādīšana prasītu tikai sekundes.
Telefona pārkaršana kopā ar strauju akumulatora iztukšošanos var norādīt gan uz kādas aplikācijas kļūdu, gan ražošanas brāķi.
Iesaku noresetot telefonu. Ja situācija neuzlabojas - vērsies garantijas servisā.


#82prokoAugust 11, 2012, 08:39

Šādas un līdzīgas problēmas manuprāt ir visiem ražotājiem. Pats lietoju LG Optimus 2x izskatās uz ICS var nemaz necerēt no ražotāja un uz Gingerbread telefonas ja netika restartēts vairākas dienas sāka tā bremzēt, ka zvana melodija telefonam zvanot "torkāja". Nervi neizturēju un nospļāvos uz garantiju. Laimīgs ICS lietotājs. :)


#83prokoAugust 11, 2012, 11:39

Šādas un līdzīgas problēmas manuprāt ir visiem ražotājiem. Pats lietoju LG Optimus 2x izskatās uz ICS var nemaz necerēt no ražotāja un uz Gingerbread telefonas ja netika restartēts vairākas dienas sāka tā bremzēt, ka zvana melodija telefonam zvanot "torkāja". Nervi neizturēju un nospļāvos uz garantiju. Laimīgs ICS lietotājs. :)


#84RenārsAugust 21, 2012, 08:40

Pāvel! Vai kaut kad varētu tapt tā pamācība 3. pušu ROM uzstādīšanā HTC (un citu firmu) telefoniem?


#85RenārsAugust 21, 2012, 11:40

Pāvel! Vai kaut kad varētu tapt tā pamācība 3. pušu ROM uzstādīšanā HTC (un citu firmu) telefoniem?


#86SlawsOctober 14, 2012, 15:18

nu man ar bremzīgāks telefons palicis pēc oficiālā ics apdeita, telefons htc sensation, un pamācības skaidrā lv valodā būtu pat ļoti nepieciešamas


#87SlawsOctober 14, 2012, 18:18

nu man ar bremzīgāks telefons palicis pēc oficiālā ics apdeita, telefons htc sensation, un pamācības skaidrā lv valodā būtu pat ļoti nepieciešamas


Citas ziņasBOOT.Lv sākumlapa

Samsung aicina Galaxy Note7 lietotājus Baltijas valstīs nodot ierīces

Samsung aicina Galaxy Note7 lietotājus Baltijas valstīs nodot ierīces(0)

Lai gan Eiropā līdz šim nav reģistrēti starpgadījumi ar Note7 ierīcēm, klientu drošība ir absolūta prioritāte, tāpēc Samsung aicina visus Galaxy Note7 lietotājus Baltijas valstīs ierīces izslēgt un tiklīdz iespējams nodot atpakaļ iegādes vietā, kamēr tiek gaidīti jaunie Note7 pašreizējo nomaiņai.

Apple izlaiž jaunus iPhone un Apple Watch, kuri ir ūdensizturīgi

Apple izlaiž jaunus iPhone un Apple Watch, kuri ir ūdensizturīgi(0)

Vakar norisinājās Apple prezentācija, kurā tehnoloģiju gigants izrādīja jaunākos viedtālruņu un viedpulksteņu modeļus.

“Tele2” ievieš jaunu pakalpojumu uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”

“Tele2” ievieš jaunu pakalpojumu uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”(0)

Apvienojot Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu ar mūsdienīgākajiem tehnoloģiju risinājumiem biznesam, vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” radījis jaunu pakalpojumu Latvijas uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”. 

Huawei IFA 2016 prezentē jaunu viedtālruņu sēriju nova un MediaPad M3 planšetdatoru

Huawei IFA 2016 prezentē jaunu viedtālruņu sēriju nova un MediaPad M3 planšetdatoru(0)

1.septembrī Berlīnē, Vācijā notiekošajā IFA 2016 tehnoloģiju izstādē Huawei Consumer Business Group prezentēja savas jaunākās ierīces. Huawei nova un Huawei nova plus viedtālruņus – jaunas sērijas pirmie viedtālruņi, kas paredzēti mūsdienīgu un dinamisku klientu vajadzībām. Tika prezentēts arī Huawei MediaPad M3 planšetdators un tā augstās kvalitātes audio un multimediju iespējas, kas izstrādātas sadarbojoties ar Harman

Samsung Electronics paziņojums par Galaxy Note7

Samsung Electronics paziņojums par Galaxy Note7(0)

Samsung Electronics ir apņēmušies pilnībā nodrošināt augstākās kvalitātes produktus saviem klientiem, tāpēc, atsaucoties uz saņemtajām ziņām par Galaxy Note7, veicām rūpīgu pārbaudi un atklājām baterijas šūnas problēmu.

кредит онлайн на карту

Reklāmas izvietošana

Tehnoloģiju portāls BOOT.Lv ir vadošais šīs nozares interneta medijs Latvijā, kas katru dienu nodrošina lasītājus ar jaunākajām tehnikas, auto, spēļu un izklaides ziņām.

Portāls BOOT.Lv ir atvērts nestandarta reklāmas kampaņu risinājumiem.

Sociālie tīkli un saziņa

Populārākās sadaļas

© 2001 - 2014 BOOT.Lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšana pieļaujama tikai ar BOOT.Lv rakstisku atļauju.
займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе
buy viagra cialis levitra online