Pirms neilga laika HTC laida klajā uzlabotu flagmaņa versiju – One (M8 Eye). Tā solīja labot ierīces būtiskāko trūkumu, liekot uz konkurentiem vēl nopietnāk skatīties uz HTC lolojumu. Tiesa, iespējams, ka konkurentiem nemaz nebūs jāuzmanās.

HTC oficiāli pārstāvji ir paziņojuši, ka HTC One (M8 Eye) modelis, kas dotajā brīdī jau ir pieejams patērētājiem Ķīnā un Indijā, līdz vecajam kontinentam nenonāks. Kompānijas pārstāvji nemin, kādēļ ierīces uzlabotā versija nebūs pieejama Eiropā, vien norādot, ka One (M8) standarta versija vēl joprojām saglabā kompānijas flagmaņa statusu.

Šāds HTC lēmums ir visai dīvains, jo, lai arī standarta HTC One (M8) atrodamā 4 MP kamera ir spējīgāka vāja apgaismojuma apstākļos, tās uzņemtie attēli normālos apstākļos krietni atpaliek no konkurentu veikuma. Tāpat 4 MP kamera ir spējīga uzņemt tikai 1080p izšķirtspējas video, kamēr konkurenti ir spējīgi ierakstīt 4K izšķirtspējas video. Līdz ar to UltraPixel kameras radītais efekts ir vairāk uzskatāms par defektu, kas, visticamāk, licis daudziem patērētājiem pārdomāt šīs ierīces iegādi.

htc one m8 2014

Saistītās tēmas: HTC One

Komentāri 3

Leave a Reply

 • asdfgh
  October 24, 2014, 11:34

  Varbūt tāpēc ka eiropā telefonu izmanto zvanīšanai nevis fotografēšanai :D

  • kriistaaps
   October 25, 2014, 17:25

   TIEŠĀM?! Telefonu varbūt, bet ne viedtālruni! Zvanīšanas funkcija telefonā ir palikusi tik nenopietna un pat sekundārā fonā no visām pārējām funkcijām, ka ta īsti vairs nav vajadzīga jo ir pieejami mūsdienīgāki risinājumi gan standarta ‘zvanam’ gan ‘sms’!
   Nesen tika veikta aptauja asv laikam un aptaujati 10k cilvēki vecuma grupā no 17-30 gadiem un tikai CETURTĀ DAĻA jeb 25% veica kaut vienu zvanu pēdējā diennakts laikā…. un 40% kaut vienu sms sūtijuši pēdējā 24h laikā ;) viela pardomām….

 • kriistaaps
  October 24, 2014, 11:04

  Viss vienkārši, eiropā apmierina m8 tirgošanas apjoms un neredz ieviest ko jaunu…. Šķībacainie jau sen izbrāķēja šo telefonu kameras ziņā(jau pie m7) un ņēma alternatīvus un nemaz i nefanoja tik ļoti par m8 jo kamera tā pati…. Kamēr eiropieši kaifoja un gavilēja par būtībā neko jaunu, kā tikai noapaļotiem ierīces stūriem….