Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau iepriekš vēstījām, ka HTC jau strādā pie jauna kompānijas flagmaņa, kas slēpjas zem nosaukuma M8 Eye. Jaunāka informācija vēsta, ka šī ierīce būs uzlabota HTC One (M8) versija, kas debiju varētu piedzīvot jau oktobra beigās.

Neoficiāla informācija vēsta, ka HTC M8 Eye saņems tos pašus tehniskos parametrus ar kādiem lepojas martā debitējušais One (M8). Vienīgā atšķirība būs ierīces kamera. One (M8) atrodamo 4 MP UltraPixel kameru aizstās krietni spējīgāka 13 MP kamera.

Informācija gan vēsta, ka arī šajā versijā tiks nodrošināta Duo Camera funkcija, ļaujot galvenai kamera darboties tandēmā ar zemākas izšķirtspējas kameru, lai noteiktu objektu attālumu un regulētu kameras fokusu.

Sagaidāms, ka uzlabotais HTC One (M8) modelis pārdošanā nonāks līdz oktobra beigām, bet debiju piedzīvos īsi pirms tam.

Nobeigumā gan jāatzīmē, ka šis varētu būt veiksmīgs solis kā “uzprišināt” nedaudz novecojušo kompānijas flagmani. Jau īsi pēc debijas bija skaidrs, ka vājā vieta šim alumīnija korpusā tērptajam viedtālrunim ir tā kamera, kas, lai arī uzstādīja labus rezultātus vāja apgaismojuma apstākļos, krietni atpalika no konkurentu sniegumiem visās citās kategorijās.

HTC One M8_Gunmetal_Silver_Gold

Saistītās tēmas: HTC One

Izsaki savu viedokli