Aizvakar vēstījām par jauno Jolla planšetdatoru, kas uzsācis ziedojumu vākšanas kampaņu. Jau sākumā bija skaidrs, ka kampaņa vainagosies ar panākumiem, taču tagad tā tuvojas jauniem rekordiem.

Jau tagad Jolla Tablet planšetdators ir piesaistījis iespaidīgu tehnoloģiju pasaules uzmanību, kā rezultātā šī projekta īstenošanai ir saziedots vairāk nekā 1,15 miljoni ASV dolāru, kas nozīmē, ka jau tagad cerētā summa ir pārsniegta trīs reizes. Jāatzīmē, ka līdz kampaņas beigām palikušas aptuveni 17 dienas.

20141118002707-single_tablet_coc_final

Saprotams, ka kampaņas veiksmīgais attīstības scenārijs ir patīkami pārsteidzis Jolla vadītājus, tādēļ par godu šim notikumu pavērsienam, viņi ir samazinājuši kompānijas vienīgā viedtālruņa cenu par 100 eiro. Ja iepriekš Jolla lolojumu varēja iegādāties par 350 eiro, tad tagad tā cena ir 250 eiro.

Jāatgādina, ka Jolla izstrādātais viedtālrunis ir saņēmis 4,5 collu qHD izšķirtspējas displeju, 1 GB operatīvo atmiņu, 16 GB iebūvēto atmiņu, 8 MP kameru un LTE tīklu atbalstu. Īpaši jāizceļ Jolla darbinieku izstrādātā Sailfish operētājsistēma, kas ir pieejama unikāli šim produktam.

wide_Jolla_devices

Saistītās tēmas: jollakampaņa

Komentāri 6

Leave a Reply

 • Mistico
  January 23, 2015, 19:34

  kur to var iegādāties

 • Aivenho
  November 25, 2014, 21:52

  What do the Android app developers need to do get their apps run on Jolla devices / devices based on the Sailfish OS?

  Many Android(TM) applications will run on Jolla devices unchanged (Android is a trademark of Google Inc.). If you want to take advantage of all UI and other features of Sailfish OS and make yourapplications fast, you can port your applications to native QT/QML. There are extensive guides available on how to do that.

  What does Sailfish OS have on top of Mer?

  Mer provides a functional core Linux stack that boots up to the screen. Mer does not provide HW adaptation nor a functional UI. There is where Sailfish fills the gap and provide you with a productized mobile OS.

 • gb
  November 25, 2014, 10:02

  Tad jau vinam vajag special programmas un spēles?

  • User
   November 25, 2014, 14:21

   Aplikācijas itkā supportēšot tās pašas kas androīdam, tik nez vai tieši .apk vai arī tikai pēc speciālas eksportēšanas… vai varbūt tur emulators? varbūt kāds zin precīzāk?

 • Sņežanis
  November 23, 2014, 13:01

  Cūds. Mans aifons daudz smukāks!

  • Tas pats Jānis
   November 23, 2014, 18:28

   Labāk ej mācīties – rīt matenē kontroldabs – atkal vecākiem būs kauns tavas liecības dēļ!