Latvijā radītais zīmols Just5 papildinājis savu vienkāršo un lielo taustiņu mobilo telefonu klāstu un laidis klajā jaunu modeļa CP10s paaudzi.

Izstrādātājiem uzdevums nebija viegls: tehniski uzlabot telefonus, saglabājot zīmola koncepciju. Ārēji Just5 telefona korpuss, kas radīts dizaina studijā Bestinspace, praktiski nav mainījies, neskaitot vairākus uzlabojumus:

 • Nedaudz palielināti telefona gabarīti, pateicoties kam to kļuvis ērtāk turēt rokās;
 • MicroUSB ports uzlādes ierīces pieslēgšanai. Tagad Just5 telefoni savienojami ar lielu daļu mūsdienu telefonu un viedtelefonu „lādētājiem”;
 • Jauni sānu taustiņi, drošāki pret nejaušu nospiešanu kabatā vai somā;
 • Jaudīgāks multimediju skaļrunis.

Pašas būtiskākās izmaiņas skārušas lietotāja interfeisu. Pirmkārt, no ergonomikas skatupunkta pilnībā pārskatīta izvēlnes struktūra un lietot telefonu kļuvis vēl vienkāršāk. Otrkārt, izstrādāti pilnībā jauni fonti un ikonu dizains, displejs kļuvis spilgtāks un simbolu nolasīšana ir uzlabojusies. Darbā ar interfeisu dizaina birojs Bestinspace iedvesmojās no principiem, kurus radījis Dieter Rams – industriālā dizaina ģēnijs, kura stila sekotājos ir arī Apple produktu dizainers Jony Ive.

Pie būtiskām izmaiņām nonākusi arī slavenā SOS poga telefona aizmugurē. Tagad tai ir Supertaustiņa nosaukums, to rotā Just5 slavenais logotips, bet tās nospiešana paver pieeju jaunām funkcijām:

 • Flight Mode (Lidmašīnas režīms saglabā baterijas darbību lidojuma laikā);
 • SOS (acumirklī nosūta ziņojumus un zvana līdz pieciem iepriekš definētiem kontaktiem no saraksta);
 • Jet Lag (Ātra laika uzstādīšana laika joslu maiņā);
 • Just Trip (navigācijas pielikums, kurš ļauj iegaumēt maršrutu ar simbolu-ieteikumu palīdzību);
 • Hand Counter (vienkāršs un ērts skaitītājs).

Bez tam jaunie Just5 telefoni sākuši skanēt savādāk. Speciāli jaunajai telefonu sērijai Bestinspace studija izstrādājusi jaunus „kosmiskus” skaņu toņus, kuri ierakstīti ar klasisku analogo sintezatoru palīdzību.

Beidzot Just5 telefonos ir parādījusies spēle! Tā ir „F1 Race” – sacīkstes sporta bolīdos, izpildītas šī spēļu žanra klasiskajā izpildījumā. Ideāla rotaļlieta patīkamai laika saīsināšanai.

Telefona korpusu krāsu gamma palikusi iepriekšējā: klasiskie – baltais un melnais, violetais Deep Space, rozā Pink Space, oranžais Orange Space, koši zaļais Lime Space, zilais Menthol Space un ierobežotā skaitā – Bestinspace, kurš ietver visas krāsas. Pateicoties jaunu, mūsdienīgu materiālu izmantošanai, korpusu krāsas jaunajos telefonos izskatās vēl košāk un spīd ultravioletās gaismas staros.

Iegādāties jaunos Just5 CP10s var zīmola interneta veikalā just5.lv, „Showroom” veikalā Brīvības ielā 40, kā arī sadarbības partneru veikalos. Visiem Just5 telefoniem ir ražotāja 2 gadu garantija, kuras laikā problēmu gadījumā telefona aparāts ir apmaināms pret jaunu absolūti bezmaksas!

Par godu jaunā modeļa CP10s iznākšanai, Just5 piedāvā klientiem iepriekšējo modeli CP10 ar ievērojamu atlaidi (vairāk nekā 40 %).

Saistītās tēmas: just5

Komentāri 0

Leave a Reply

 • Artūrs Savickis
  March 22, 2013, 03:30

  Ko var malt tos melus atkal un atkal? Just5 ir tikai prasts latvju mahinātoru brends – tās ir ķīniešu trubas, kurām ir lokalizēta OS un pasūtīta korpusu liešana pretīgās krāsās, kuri tiek tirgoti ar neprātīgu uzcenojumu. Ko var akli spiest uz to pārspīlēto patriotismu?!

 • Didzis Paspārne
  March 20, 2013, 17:16

  Tai pašai Nokia tačskrīni sākas jau no 40 Ls (Nokia Asha 305) un visp, ja gribētu basic telefonu, ņemtu Nokia 100, kas ir 3 reizes lētāks par to Tikai5

 • Kārlis Kavacis
  March 20, 2013, 16:51

  “Ārēji Just5 telefona korpuss, kas radīts dizaina studijā Bestinspace, …”

  Cik noprotu uzsvars uz šo tika likts, jo tas ir vienīgais “selling point” ar kuru vērts palielīties (ja malā pabīdam faktu, ka LV esot … it kā … radīts)? Joprojām nesaprotu kādēļ šiem telefoniem cena stiepjas kaut kur līdz /- 80Ls, ja daudz pilnvērtīgāka Samsung vai Nokia dumbfone ar šādu pašu vienkāršotu dizainu ir ar daudz zemāku cenu … takš pat Android touchscreen trubas zem 100Ls ir pieejamas.

 • Kārlis K.
  March 20, 2013, 16:51

  “Ārēji Just5 telefona korpuss, kas radīts dizaina studijā Bestinspace, …”

  Cik noprotu uzsvars uz šo tika likts, jo tas ir vienīgais “selling point” ar kuru vērts palielīties (ja malā pabīdam faktu, ka LV esot … it kā … radīts)? Joprojām nesaprotu kādēļ šiem telefoniem cena stiepjas kaut kur līdz /- 80Ls, ja daudz pilnvērtīgāka Samsung vai Nokia dumbfone ar šādu pašu vienkāršotu dizainu ir ar daudz zemāku cenu … takš pat Android touchscreen trubas zem 100Ls ir pieejamas.

 • Rihards Šešo
  March 20, 2013, 14:29

  man bija Just 5 truba! nav zonas sabojājaas jau peec 3 meeneshiem! CRAP

 • Kristaps Gerliņš
  March 20, 2013, 12:43

  :D bija jau paredzams, ka mūžs nebūs ilgs šiem vieglajiem telefoniem…. Ok izlaiž prastu 3310 trubu citā nosaukuma un krāsās, baigi revolicionāri…. bet cik ta var malt vienu un to pašu? Firmai ta jādzīvo.. un nojaušu, ka vel pēc paris gadiem jau sāks parādīties pirmais ”vieglais” touch Just5… :D Nez nekad nav patkuši šie firmas telefoni, bet nu kādam pirmklasniekam moš noder…

 • Pāvels Remigoļskis
  March 20, 2013, 12:17

  Noteikti nē. Bet jaunais modelis acīmredzami grauj sērijas tēlu – tajā ir liekas funkcijas!

 • Chuck Bartowski
  March 20, 2013, 11:50

  PRETĪGĀKĀ TRUBA PASAULĒ!