Pagājušajā nedēļā debiju piedzīvoja pasaulē plānākais viedtālrunis – Oppo R5. Tiesa, ir skaidrs, ka Oppo izstrādājums ar rekordu ilgi neleposies, jo pie apvāršņa ir parādījies viedtālrunis, kas solās būt vēl plānāks. 

Šoreiz uzmanības centra ir nonācis Ķīnas kompānijas Vivo viedtālrunis X5 Max. Tas “uzpeldējis” Ķīnas sertifikācijas centra mājaslapā, atklājot gan izskatu, gan specifikāciju.

Ja Oppo R5 ir tikai 4,85 mm plāns, tad Vivo izstrādājums šo rekordu plāno pārspēt par milimetra desmitdaļu, sasniedzot 4,75 mm plānumu (izmērs – 153,9 x 78 x4,75, svars – 146 grami).

Tiesa, neticami plānais korpuss neļauj ierīci apgādāt ar flagmaņa klases standartiem, tādēļ izstrādājumam būs jāiztiek ar 5,5 collu 1080p izšķirtspējas displeju, 2 GB operatīvo atmiņu un astoņu kodolu 1,7 GHz procesoru. Ierīces aizmugurē novietota 13 MP kamera, bet priekšpusē atradīsies 5 MP kamera, liecina Ķīnas sertifikācijas centra sniegtā informācija.

Jāatzīmē, ka izstrādājums atbalstīs arī LTE tīklus, bet to darbinās Android 4.4.4 KitKat operētājsistēma. Domājams, ka debiju ierīce varētu piedzīvot jau tuvāko nedēļu vai dienu laikā.

vivo-x5-max

Saistītās tēmas: pasaulē plānākaisrekords

Komentāri 2

Leave a Reply

  • Māris
    November 7, 2014, 13:37

    Jāsāk meklēt ebay, gan jau tur varēs dabūt no Ķīnas

  • User
    November 7, 2014, 11:07

    Diži plānāku jau laikam vairs dēļ 3.5 džeka austiņu pieslēgvietas nevarēs uztaisīt… arī kamerai tomēr vajag kaut kādu vietu lēcām, ja vien pašu sensora izmēru nesamazina… un galu galā tas viss atduras pret baterijas ietilpību…