Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Saprotams, ka jaunie iPhone 6 viedtālruņi vēl joprojām atrodas tehnoloģiju pasaules uzmanības centrā, turklāt īpaša uzmanība šīm ierīcēm pievērsta pēc ziņām, ka iPhone 6 Plus korpuss ir visai viegli deformējams.

Skaidrs, ka Apple ir nonācis visai neērtā situācijā, gluži kā pirms pāris gadiem, kad iPhone 4 tika atklāts antenas defekts. Šo Apple stāvokli, protams, izmanto konkurenti. Par iPhone 6 Plus vieglo deformāciju ir pamanījušies pasmieties LG un Samsung, atgādinot par saviem izstrādājumiem, kas apgādāti ar ieliektu displeju. Tāpat situāciju izmantojuši HTC un Kitkat.

kitkat bendgate bendgate htc bendgate samsung 2 bendgate

bendgate samsung

Visbeidzot jānorāda, ka iepriekšējā testa autors ir izveidojis jaunu video, kurā cenšas salocīt citus kompāniju flagmaņus – HTC One, Motorola Moto X un Lumia 1020. Tāpat autors pārbauda, vai iPhone 6 Plus “mazais brālis” cieš no līdzīgas problēmas.

Nobeigumā jāatzīmē, ka Apple beidzot sniedzis oficiāli komentāru par radušos situāciju. Ražotājs norāda, ka šī problēma skārusi tikai nelielu daļu no iPhone 6 Plus viedtālruņu lietotājiem un kompānija ir saņēmusi tikai 9 sūdzības. Apple lietotājiem, kurus skārusi šī problēma, piedāvā samainīt ierīci pret jaunu viedtālruni gadījumā, ja tālrunis salocījies ikdienas darbību rezultātā.

Saistītās tēmas: appleinteresanti

Izsaki savu viedokli