Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Saprotams, ka jaunie iPhone 6 viedtālruņi vēl joprojām atrodas tehnoloģiju pasaules uzmanības centrā, turklāt īpaša uzmanība šīm ierīcēm pievērsta pēc ziņām, ka iPhone 6 Plus korpuss ir visai viegli deformējams.

Skaidrs, ka Apple ir nonācis visai neērtā situācijā, gluži kā pirms pāris gadiem, kad iPhone 4 tika atklāts antenas defekts. Šo Apple stāvokli, protams, izmanto konkurenti. Par iPhone 6 Plus vieglo deformāciju ir pamanījušies pasmieties LG un Samsung, atgādinot par saviem izstrādājumiem, kas apgādāti ar ieliektu displeju. Tāpat situāciju izmantojuši HTC un Kitkat.

kitkat bendgate bendgate htc bendgate samsung 2 bendgate

bendgate samsung

Visbeidzot jānorāda, ka iepriekšējā testa autors ir izveidojis jaunu video, kurā cenšas salocīt citus kompāniju flagmaņus – HTC One, Motorola Moto X un Lumia 1020. Tāpat autors pārbauda, vai iPhone 6 Plus “mazais brālis” cieš no līdzīgas problēmas.

Nobeigumā jāatzīmē, ka Apple beidzot sniedzis oficiāli komentāru par radušos situāciju. Ražotājs norāda, ka šī problēma skārusi tikai nelielu daļu no iPhone 6 Plus viedtālruņu lietotājiem un kompānija ir saņēmusi tikai 9 sūdzības. Apple lietotājiem, kurus skārusi šī problēma, piedāvā samainīt ierīci pret jaunu viedtālruni gadījumā, ja tālrunis salocījies ikdienas darbību rezultātā.

Saistītās tēmas: appleinteresanti

Izsaki savu viedokli