Vairs jau nav nekāds pārsteigums, kad ieraugam kārtējo iPhone viedtālruņu klonu, turklāt iPhone 6 ierīču gadījumā šādi līdzinieki bija pieejami vēl pirms oriģinālās ierīces debijas. Taču parasti šādus klonus izstrādā nelielas un mazpazīstamas kompānijas Ķīnā.

Jaunākā informācija gan liecina, ka pie iPhone 6 līdzinieka strādā labi pazīstamais uzņēmums Lenovo. Ķīnas kompānijas lolojuma nosaukums ir Sisley un to darbina Android operētājsistēma. Izstrādājums vēl nav oficiāli prezentēts, taču pieejamie attēli norāda, ka tas būs visai līdzīgs Apple jaunākajiem viedtālruņiem.

iphone lenovo ripoff

Kaut arī ierīces korpusa dizains ir stipri līdzīgs iPhone 6 viedtālrunim, un arī korpusa biezums sasniedz tieši 6,9 mm, ir vērojamas arī zināms atšķirības. Piemēram, Lenovo viedtālruņa kamera nav izbīdīta uz āru, bet visbūtiskākā atšķirība atrodama plastmasas līnijās, kas sadala metāla korpusu un zem sevis slēpj antenu.

Neoficiāla informācija liecina, ka Lenovo Sisley saņems 5 collu displeju, kas nodrošinās 720p izšķirtspēju. Ierīces aizmugurē atradīsies 13 MP kamera, ko papildinās LED zibspuldze, bet priekšpusē būs novietota 8 MP kamera. Pagaidām nav zināms, vai ierīce būs pieejama arī ārpus Ķīnas robežām.

lenovo iphone ripoff

Saistītās tēmas: applelenovo

Komentāri 8

Leave a Reply

 • janis
  October 14, 2014, 21:12

  cik Jūs kā patērētāji esiet truli, būtu labāk priecājušies, par lielākāmi zvēles iepējām tirgū, un ražotāju konkurenci. tiešām aitu bars.

  • User
   October 14, 2014, 23:40

   tev pašam vismaz ir nojausma kādos apmēros un brendu daudzumos tiek piedāvātas mobilās ierīces?

   • janis
    October 15, 2014, 09:33

    izglītība laikam nav bijusi prioritāte tev..

 • User
  October 14, 2014, 17:30

  13Mp, bet dzīvē vecie, labie un īstie 3.2Mp. Muļķu tautai, muļķu produkcija.

 • asdf
  October 14, 2014, 17:13

  salocīt arī varēs?

 • Hehe
  October 14, 2014, 12:49

  Tieši tā. Aziāti aizkrāsos uzrakstu, pielīmēs nograuzto ābolu un ciemata kingi uzreiz! :)

 • Uldzha
  October 14, 2014, 09:33

  Kur var nolaisties tik zemu… Vēl vakar lasīju ka Lenovo nostiprinās līderpozīcijā portatīvo datoru ražošanā un nodomāju – Vo, malači! Iet savu ceļu un ražo kvalitatīvus, dizainā atšķirīgus laptopus… Un kas ir šitas? Ne kauna ne goda… ne pašcieņas…