LG G4 viedtālruņa apskats

Klāt ir jaunākais apskats un šoreiz manās rokās nonācis LG G4, kas uz konkurentu fona izceļas gan ar izmantotajām tehnoloģijām, gan korpusa noformējumu. Ja citiem ir stikls vai plastmasa, tad LG izvēlējušies ādu.

IMG_9302

Tehniskie parametri

 • 5.5 collu Quad HD IPS Quantum (1440 x 2560, 538ppi) displejs
 • Qualcomm Snapdragon 808 1.8 GHz sešu kodolu mikroshēmojums
 • 3GB operatīvā atmiņa, 32GB iebūvētā atmiņa, paplašināma ar microSD līdz 2TB
 • 16MP aizmugurējā kamera ar optisko attēla stabilizāciju, krāsu spektra sensoru, lāzera asistētu autofokusu, 2160p video, 8MP priekšējā kamera
 • 3000 mAh lietotāja nomaināms akumulators
 • Aptuvenā cena: 670 EUR (par ierīci ar ādas aizmugurējo paneli)

Dizains

Uzreiz jāķeras pie, manuprāt, lielākā LG G4 dizaina trumpja – aizmugurējā vāciņa, kurš apdarīts ar ādu. Pagaidām vēl neviens manis testētais viedtālrunis, nedz stikla, nedz alumīnija, kur nu vēl plastmasas, turot ierīci rokā, nav radījis tādu premium sajūtu, kā LG G4 ar ādas vāciņu. Ierīce rokā jūtas patiešām lieliski! Jāņem gan vērā, ka panelis tā vidū nošūts ar diegiem un ja gadīsies tos nosmērēt, tad notīrīt varētu būt pagrūti. Ja nu gadīsies iznīcināt ādas vāciņu vai tas vienkārši nepatiks, komplektācijā atrodams ar zelta krāsas plastmasas panelis. Jāpiemin, ka G4 iespējams iegādāties bez ādas paneļa, tas izmaksās apmēram par 30-40 eiro lētāk.

IMG_9305

Zem aizmugurējā paneļa paslēpts lietotāja nomaināms 3000 miliampērstundu akumulators, micro-SIM kartes ligzda, kā arī microSD atmiņas kartes pieslēgvieta, kura atbalsta datu nesējus ar atmiņu līdz pat 2 terabaitiem.

Kā jau to varam sagaidīt no LG flagmaņa, tad displeja bloķēšanas/atbloķēšanas, kā arī skaļuma regulācijas taustiņi novietoti viedtālruņa aizmugurē. Ja pirmās pāris stundas tas šķiet nepierasti, tad vēlāk saprotams, ka risinājums ir pat ļoti ērts un intuitīvs. Turklāt, ja nevēlamies lietot aizmugurējo displeja atbloķēšanas taustiņu, ierīci varam pamodināt divreiz uzsitot pa displeju, LG šo funkciju nodēvējuši par Knock On. Viedtālrunis ir pavisam nedaudz ieliekts, kā norāda ražotājs, tad tas ļauj ierīci ērtāk satvert rokā. Jāatzīst, ka ērtuma ziņā G4 ir padevies visnotaļ labi un ierīci ir vieglāk un patīkamāk lietot, salīdzinot pat ar dažu ražotāju piecu collu viedtālruņiem – LG G4 displeja diagonāle ir 5.5 collas.

IMG_9307

Par cik skaļuma regulēšanas un displeja bloķēšanas taustiņi novietoti ierīces aizmugurē, tad tās sāni ir atbrīvoti no taustiņiem. Micro USB, kā arī audio pieslēgvietas novietotas ierīces aizmugurē. Jāpiemin, ka viedtālruņi sāni ir veidoti no plastmasas, kas arī ir vienīgais škērslis LG G4 lai dizainu un uzbūvi novērtēt ar maksimālo atzīmi. Ja ietvars būtu veidots no metāla, neko vairāk nevarētu vēlēties!

IMG_9309

Jāpiemin, ka komplektācijā iekļautas diezgan labi skanošas un stilīgas in-ear austiņas.

Displejs

LG G4 viedtālrunis ir aprīkots ar 5.5 collu IPS Quantum displeju, kurš nodrošina 1440 x 2560 pikseļu izšķirtspēju, šī displeja pikseļu blīvums ir ļoti iespaidīgs – 538 PPI. Displejs pārklāts ar Corning Gorilla Glass 3 aizsargstiklu.

Kā ziņo LG, tad salīdzinājumā ar iepriekšējā gada flagmani, G4 displejs nodrošina par 20 procentiem precīzāku krāsu reprodukciju, 25 procentus lielāku maksimālā gaišuma līmeni, kā arī par 50 procentiem labāku kontrastu, turklāt (pēc LG vārdiem) visi šie labumu pieejami bez negatīvas ietekmes uz akumulatora darbības laiku.

IMG_9310

Displeja uzbūvē izmantota uzlabota In-Cell Touch tehnoloģija, kas displeju un skārienjutīgo sensoru apvieno vienā slānī, tādējādi nodrošinot gan precīzākas krāsas, gan uzlabotu skārienjutību, gan arī labāku displejā attēlotās informācijas saredzamību tiešā saules gaismā. Ja runājam par pēdējo, tad LG G4 displejs tiešā saules gaismā ir pārsteidzoši labs, neatceros nevienu citu viedtālruni, kura displejs būtu tik labi saredzams, tiešu saules staru apgaismots.

Jāteic, ka LG norādītie skaitļi nav tukša muldēšana un bez lieliskās redzamības tiešā saules gaismā, LG G4 nodrošina patiešām lielisku krāsu atainojumu un kopumā tik labu attēlu, lai nebaidītos LG G4 saukt par viedtālruni, kas aprīkots ar labāko displeju industrijā.

Kamera

LG G4 viedtālrunis ir aprīkots ar 16 megapikseļu aizmugurējās kameras sensoru, f/1.8 lēcu, optisko attēla stabilizatoru, krāsu spektra sensoru, kā arī lāzera fokusēšanas sistēmu. Kā jau zināms, tad fotogrāfijā galvenā ir gaisma un lēcas gaišuma ziņā LG G4 apsteidz gan Samsung Galaxy S6 (f/1.9), gan Sony Xperia Z3 (f/2.0), gan arī trīs jaunākos Apple iPhone viedtālruņus (f/2.2). Neizdodas atcerēties nevienu viedtālruni, kurš būtu aprīkots ar gaišāku lēcu. Padomāts arī par selfiju cienītājiem, LG G4 priekšpusē novietota 8 megapikseļu fotokamera.

Ko tad šis mistikais skaitlis nozīmē? Tas apzīmē lēcas atvērumu, caur kuru gaisma nonāk uz sensora un tiek veidots attēls. Jo mazāks skaitlis, jo lielāks atvērums un nepieciešams īsāks laika attēla uzņemšanai, kā arī ir mazāks asuma dziļums, ļaujot mākslinieciski izpludināt fonu tuvplānos. Zemāks skaitlis nodrošinās labākus attēlus vājā apgaismojumā. Papildus tam, LG viedtālruņa kameru aprīkojuši ar uzlabotu (salīdzinājumā ar LG G3) attēla optiskās stabilizācijas funkciju. 3 asu stabilizācija paredzēta, lai kompensētu kustību līdz pat diviem grādiem, kas lieti nāk talkā nepietiekamā apgaismojumā, ļaujot izmantot zemākus ISO gaismjutības līmeņus, attiecīgi nodrošinot mazāk graudainu attēlu.

IMG_9313

Jāņem vērā, ka iespēja strādāt ar maziem ISO līmeņiem, viedtālrunim ir vitāli svarīga – jo mazāks sensors, jo vairāk trokšņu pie augstākiem ISO un kā mēs to zinām, tad viedtālruņu kameru sensori ir niecīgi – LG G4 sensora diagonāles garums ir aptuveni 6 milimetri.

Interesanti, ka LG G4 kamera aprīkota ar trim darbības režīmiem – vienkāršo, automātisko un manuālo. Pirmais režīms perfekti atbilst tā nosaukumam, izvēlēties to, skatu meklētājā redzamas vien divas ikonas, kas paredzētas iziešanai no kameras un režīmu pārslēgšanai. Lai uzņemtu attēlu, atliek vien displejā pieskarties objektam ko vēlamies fotografēt, kamera nofokusēsies un uzņems attēlu, jāteic, ka šis režīms darbojas lieliski.

Automātiskajā režīmā iespējams regulēt zipspuldzes darbību, piekļūt panorāmas foto un Dual (reizē tiek uzņemts attēls ar abām kamerām) režīmiem, kā arī piekļūt citiem iestatījumiem, piemēram taimerim, attēla režģim, balss vadībai.

Manuālajā režīmā mums tiek piešķirta pilna kontrole pār fokusu, baltā balansu, ISO, ekspozīciju un slēdža laiku, tāpat arī manuālajā režīmā varam uzņemt attēlus RAW formātā, kas lieti noderēs, ja vēlēsies attēlus apstrādāt.

Zemāk redzamie attēli uzņemti automātiskā režīmā (ieskaitot automātisko HDR):

LG G4 kamera noteikti ir viena no labākajām viedtālruņu kamerām Android ekosistēmā. Pilienu darvas medus mucā gan piešķir automātiskā fokusēšanas, kas par spīti lāzera palīdzībai brīžiem ir lēnāka un neprecīzāka, salīdzinājumā ar citu ražotāju flagmaņiem.

Lietotāja saskarsne

LG G4 darbina Android 5.1 operētājsistēma, kura papildināta ar LG izstrādāto UX 4.0 lietotāja saskarsni. Saskarsne veidota LG klasiskajā stilā, tomēr esot raiba kā dzeņa vēders, tā joprojām šķiet simpātiska. LG iekļāvuši sev raksturīgos papildinājumus, ka piemēram Knock On, kas ļauj ierīci pamodināt vai aizsūtīt gaidīšanas režīmā, divas reizes piesitot pie displeja.

Lai fantastiskais 5.5 collu displejs kalpotu produktivitātei, pieejams Dual Window režīms, kas ļauj reizē (vienā ekrānā) darbināt divas aplikācijas. Lai uzzinātu pareizu laiku, nav nepieciešams pamodināt ierīci, pietiek gaidīšanas režīmā (pie izslēgta displeja) pārvilkt tam pāri pirkstu un displeja augšpusē redzēsim pareizu laiku, datumu, akumulatora uzlādes līmeni un informāciju par savienojumiem.

Atšķirībā no daļas citu ražotāju, LG savā versijā par Android 5.1 pamanījušies saglabāt vairāku lietotāju režīmu. Varam izveidot vēl vienu ierīces lietotāja kontu, kuram būs pieejami savi iestatījumi, kā arī papildus kontam iespējams bloķēt izejošos zvanus un ziņas. Tiesa, papildus lietotāja konts diezgan jūtami ietekmē viedtālruņa ātrdarbību.

LG piedāvā personalizēt interfeisu ar dažādiem motīviem un fontiem, kuri pieejami lejupielādei. Slēgekrānam varam mainīt atbloķēšanas animāciju, iekļaut laikapstākļu ziņas, kā arī pielāgot slēgekrāna īsceļus. Protams, LG nav aizmirsuši sev raksturīgo iespēju pārkārtot vadības taustiņus – varam mainīt vietām Android ierastos – atgriešanās, mājas un vairākuzdevumu režīma, kā arī pievienot papildus ziņojumu rīkjoslas, QuickMemo, QSlide vai divu logu režīma taustiņus.

Veiktspēja

LG G4 darbina sešu kodolu Qualcomm Snapdragon 808 sešu kodolu mikroshēmojums un 3 gigabaitu operatīvā atmiņa. Interesanti, ka agrāk izlaistais LG G Flex 2 ir aprīkots ar Qualcomm Snapdragon 810 mikroshēmojumu, kas veiktspējas hierarhijā atrodas nedaudz augstāk. Iespējams tas darīts, ka bieži dzirdamas sūdzības par Snapdragon 810 karšanu, kas attiecīgi noved pie lielāka enerģijas patēriņa un mazāka ierīces darbības laika ar vienu uzlādes reizi.

LG G4 ir darbojas raiti, tomēr, brīžiem ne tik raiti, kā agrāk darbojās flagmaņi ar Android KitKat 4.4. Un šī nav LG vaina, bet gan Android 5.1 Lollipop optimizācijas un atmiņas menedžementa problēmas – identiska šaize ir arī citiem Android 5.1 darbinātiem viedtālruņiem. Tautā runā, ka ar 5.1.1 situācija kļūs labāka. Nav tā, ka viedtālrunis neciešami bremzētu, tomēr mikro-aizķeršanās brīžiem iespējams just. Ņemot vērā milzīgo displeja izšķirtspēju nav nekāds brīnums, ka grafiski prasīgās aplikācijās (spēlēs) LG G4 ir nedaudz lēnāks par zemākas izšķirtspējas flagmaņiem.

Akumulators

Akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādes reizi nekādus pārsteigumus nesagādā. Uzlādēts 3000 miliampērstundu akumulators būs pietiekams dienai aktīvas lietošanas, tomēr, ja bieži dzenāsi spēlītes vai izmantosi Waze, rēķinies, ka jau vakarā ierīce būs izslāpusi pēc enerģijas. Dīvaini, ka LG šajā viedtālrunī nav iekļāvuši nedz bezvadu, nedz ātrās uzlādes iespējas.

Kopsavilkums

LG G4 ir nopietns pieteikums, lai iekļūtu 2015. gada labāko dārgā gala jeb high-end viedtālruņu topa pirmajās pozīcijās. Vismaz pagaidām, labāku displeju viedtālrunī neatrast, tāpat arī LG G4 kamerai būs ļoti maz konkurentu. Ja vaicāsiet, kuru no šī gada Latvijā pieejamajiem viedtālruņu flagmaņiem iegādāties, mēs ieteiktu LG G4, tiesa kādu no tiem modeļiem, kuriem komplektācijā iekļauts aizmugurējais ādas panelis.

Pievieno savu komentāru

Lietotājvārds:
Komentārs:25 komentāriatpakaļ uz rakstu

#1KLFJune 8, 2015, 21:52

*3GB operatīvā atmiņa, 32GB iebūvētā atmiņa, paplašināma ar microSD līdz 2TB......... ok?
nākamā autora tēze :kā arī microSD atmiņas kartes pieslēgvieta, kura atbalsta datu nesējus ar atmiņu līdz pat 32 gigabaitiem.
TAD CIK AUTOR ? Pārlasi pirms publicē !


  #2gigahromsJune 9, 2015, 10:51

  Kādi tur 2TB? Tikko tik 512MB microSD par štuku izziņota.


#3ZmasterJune 9, 2015, 02:06

Paskat, kāds tomēr kautko uzrakstīja. A to jau sāka izskatīties, ka portāls gaida dienu, kad hostinga apmaksātais periods beigsies, lai varētu nomirt dabīgā nāvē...


  #4VasjaJune 9, 2015, 13:12

  Es par to pašu brīnos :D Cik ilgi karājās ziņa,ka Sony izlaidis Z3+...tehnoloģiju portāls :D ja tā turpinās,tad kursors izcirtīs vienos vārtos...


#5marcoJune 9, 2015, 11:07

Izdevies telefons, paldies par aprakstu :)


#6njaJune 9, 2015, 12:06

Atra uzlada ir.nevajag te liet ja.bevadu ja gribas pieperc klat baiga problema


  #7Kristaps BasovsJune 9, 2015, 12:37

  Ātrās uzlādes iespējām telefons atbilst teorētiski. Pirmkārt komplektā nav iekļauts ātrās uzlādes lādētājs, otrkārt, izmantojot ātrās uzlādes lādētāju, telefons tāpat lādējas lēni. Skat - http://www.ubergizmo.com/2015/05/lg-g4-quick-charge-support/


   #8LīčJune 9, 2015, 13:51

   Švaks apskatiņš, pāris viduvēji neprecīzas rindkopas izmocītas.


    #9Kristaps BasovsJune 9, 2015, 18:46

    No kā tik ļoti slēpjamies, ka sava apburoši argumentētā kritika caur proxy jāpublicē? :)


  #10VārdsJune 9, 2015, 12:42

  Tu pats par daudz esi ielējis, spriežot pēc tā, ko uzrakstīji, un kā uzrakstīji...
  Ātrā uzlāde NAV!
  Bezvadu uzlāde NAV!
  Protams, bezvadu uzlādes problēmu var atrisināt, bet kurš grib ar to ņemties? Labāk tad uzreiz paņemt telefonu ar jau built in funkcijām, nevis skraidīt pēc tam pa 10 veikaliem un meklēt vajadzīgos šitus.


#11VārdsJune 9, 2015, 12:35

Buut.lv ir nolaidies zemāk par zāli jau labu laiku.
Šis nav nopietns tehnoloģiju portāls, bet gan sludinājumu serverim līdzīgs veidojums, kurā var ievietot maksas sludinājumus (reklāmas), kas veido 95% šī saita satura.
Ja nu kādam nav slinkums, tad reizi mēnesī tiek uzrakstīts kāds neprofesionāls un kļūdām pilns raksts, kura sniegtā informācija bija aktuāla pirms mēneša vai vairāk...
Tad tālāk, par šo apskatu runājot.
Labāku displeju neatrast? Muļķības, ir labāki displeji par šo, tā pati OLED tehnoloģija (noteiktos izpildījumos) ir labāka un to atzīst arī pasaules mēroga saiti. Pat paši LG ir atzinuši, ka OLED ir tehnoloģiski spēcīgāks par Quantum dot...
Ai, pietiks cepties, jau vesels paragrāfs :D


  #12AndyJune 10, 2015, 22:46

  Atsūtat uz tmanager at gmail ko gribat redzēt Vēstnesī būt vietā... man arī zb.


   #13VārdsJune 11, 2015, 09:08

   Andy, īsti nesapratu Tavu rakstīto, varbūt agrs...
   Bet tākā esmu ienācis šeit, tad vēl šis tas sakāms par būt.elvē.
   Kādreiz šis bija mans mīļākais LV tehnoloģiju portāls, patika raksti, patika video apskati, man pat patika tā Egona ākstīšanās, vai kaut kā tamlīdzīgi viņu sauca. Tika gaming datori veidoti, bija dzīvība, bija jūtama mīlestība pret tehnoloģiju pasauli, bet kur tas viss palika? Vai tad tiešām nav iespējams savākt komandu ar zinošiem un tehniku mīlošiem cilvēkiem, kuri varētu veidot rakstus, viennozīmīgi arī kvalitatīvus video apskatus un aktīvi darbotos? Es piemēram labprāt piedalītos šāda projekta izstrādē un uzturēšanā.
   Varbūt Jūsu labākie un aktīvākie darbinieki sen jau ir prom, jo netika pienācīgi maksāts, bet nu, ar šādu pārspīlētu reklāmu daudzumu arī nenopelnīsi, jo kurš nāks tās reklāmas skatīties?
   Protams, ir lielie ārzemju saiti un tie vienmēr būs pārāki informācijas apjoma ziņā, bet tas nenozīmē, ka nav jēgas arī Latvijai parādīt, ka esam tehnoloģiski attīstīti un lietas kursā, nevis no egles nokāpuši nesen.


#14he heJune 10, 2015, 08:34

Tie kas ßito lasa ir vestnesis uz android lietotāji, cits neviens nenonāk šai portālā.

Es esmu uzlicis lai rāda tikai 2 jaunākās ziņas. Jo reizi mēnesī tik kas jauns parādās.


#15jankaJune 18, 2015, 23:52

labs apskats!
+1


#16hmmJune 22, 2015, 19:10

Apskatam "pārskrēju" +- un cik var saprast arī šoreiz nav minēts ne viens vārds par GPS. Tas ir neciešami kaitinoši... Man GPS darbība telefonā ir ļoti būtiska... salīdzinājums ar citām trubām pozīcijas ātruma noķeršanā, beidou atbalsts utt. Par to 99% aprakstos nav ne vārda. "Tā turpināt", apskatnieki...... :(


  #17EdgarsDecember 18, 2015, 22:06

  Ar waze pozicijas moteokšanair 3-5sek.


   #18EdgarsDecember 18, 2015, 22:09

   Ups.
   Ar waze pozīcījas noteikšana ir ātrāka nekā biju gaidījis. 3-5sek.


#19June 29, 2015, 02:14

Datuves sērga pārņēmusi Būtu!


#20EdgarsDecember 18, 2015, 22:04

Labdien!
Telafons patiešam superīgs. Labāku neesmu redzējis. Bet kā jau visām ierīcēm, un šī nav izņēmums, ir programatjauminājumi.
Šodien saņēmu info ziņu, ka ir pieejams programatūras atjauninājums, un pēc instalēšanas vecā vairs nebūs pieejama. Ne viss jaunais ir labāks. Tāpēc gribu jautāt vau kādamirjaunākā programatūra šim tālrunim?
Savu nopirku pirms mēneša ar rūpnīcas uzstādīto android 5.1 versiju. Programas versija V10d-EUR-XX (ja tas ko izsaka).


#21EdgarsDecember 20, 2015, 01:07

Šeit minēts, ka telefons ar ādas aizmugurējo apdari maksā ~670EUR. Tad lūk es savu ar brūnu adas apdari pirms mēneša nopirku par 368EUR (internet veikalā) te pat pie mums Latvijā.


#22Artūrs G.December 30, 2015, 13:03

Neesmu eksperts, bet lietoju lg sākot ar optimus x2 tag lg g2 tagad h815.
Teikšu tā , ja atmet dizainu ,kas man patīk ,g2 ir labāks, gan funkcijas gan baterija.
Nebūtu neko rakstījis ,ja telefonu par 700e nebūtu jānes uz garantiju. Uz tumša fona cauri redzams sarkanais tonis. Redzēs cik mēnešus tagad taisīs garantija.


#23Skumjā SniegbaltīteJanuary 1, 2016, 13:18

Jauki jau aprakstīts!!!!Man šādu atnesa Ziemsvētku vecītis un jau nedarbojas!!!Nelādē un visss.Katrā ziņā esmu vīlusies.


#24wasjaJuly 18, 2016, 21:57

mans noplīsa! operātors nomainīs pret jaunāku LG G5. gada laikā nekādu problēmu, te pēkšņi pļukš.


Citas ziņasBOOT.Lv sākumlapa

Samsung aicina Galaxy Note7 lietotājus Baltijas valstīs nodot ierīces

Samsung aicina Galaxy Note7 lietotājus Baltijas valstīs nodot ierīces(0)

Lai gan Eiropā līdz šim nav reģistrēti starpgadījumi ar Note7 ierīcēm, klientu drošība ir absolūta prioritāte, tāpēc Samsung aicina visus Galaxy Note7 lietotājus Baltijas valstīs ierīces izslēgt un tiklīdz iespējams nodot atpakaļ iegādes vietā, kamēr tiek gaidīti jaunie Note7 pašreizējo nomaiņai.

Apple izlaiž jaunus iPhone un Apple Watch, kuri ir ūdensizturīgi

Apple izlaiž jaunus iPhone un Apple Watch, kuri ir ūdensizturīgi(0)

Vakar norisinājās Apple prezentācija, kurā tehnoloģiju gigants izrādīja jaunākos viedtālruņu un viedpulksteņu modeļus.

“Tele2” ievieš jaunu pakalpojumu uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”

“Tele2” ievieš jaunu pakalpojumu uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”(0)

Apvienojot Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu ar mūsdienīgākajiem tehnoloģiju risinājumiem biznesam, vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” radījis jaunu pakalpojumu Latvijas uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”. 

Huawei IFA 2016 prezentē jaunu viedtālruņu sēriju nova un MediaPad M3 planšetdatoru

Huawei IFA 2016 prezentē jaunu viedtālruņu sēriju nova un MediaPad M3 planšetdatoru(0)

1.septembrī Berlīnē, Vācijā notiekošajā IFA 2016 tehnoloģiju izstādē Huawei Consumer Business Group prezentēja savas jaunākās ierīces. Huawei nova un Huawei nova plus viedtālruņus – jaunas sērijas pirmie viedtālruņi, kas paredzēti mūsdienīgu un dinamisku klientu vajadzībām. Tika prezentēts arī Huawei MediaPad M3 planšetdators un tā augstās kvalitātes audio un multimediju iespējas, kas izstrādātas sadarbojoties ar Harman

Samsung Electronics paziņojums par Galaxy Note7

Samsung Electronics paziņojums par Galaxy Note7(0)

Samsung Electronics ir apņēmušies pilnībā nodrošināt augstākās kvalitātes produktus saviem klientiem, tāpēc, atsaucoties uz saņemtajām ziņām par Galaxy Note7, veicām rūpīgu pārbaudi un atklājām baterijas šūnas problēmu.

кредит онлайн на карту

Reklāmas izvietošana

Tehnoloģiju portāls BOOT.Lv ir vadošais šīs nozares interneta medijs Latvijā, kas katru dienu nodrošina lasītājus ar jaunākajām tehnikas, auto, spēļu un izklaides ziņām.

Portāls BOOT.Lv ir atvērts nestandarta reklāmas kampaņu risinājumiem.

Sociālie tīkli un saziņa

Populārākās sadaļas

© 2001 - 2014 BOOT.Lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšana pieļaujama tikai ar BOOT.Lv rakstisku atļauju.
займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе
buy viagra cialis levitra online