Dotajā brīdī absolūtais vairākums tālruņu un viedtālruņu var lepoties ar monobloka formu, liekot izbīdāmiem un atvāžamiem tālruņu formām pamazām izzust. Viens no galvenajiem vaininiekiem pie šī fakta ir viedtālruņi, kas, pateicoties lielo izmēru skāriendisplejiem, ierobežo pieejamo formu skaitu.

Rezultātā ir tikai daži ražotāji, kas centušies apvienot viedtālruņa iespējas un jaudu ar izbīdāmas vai atvāžamas formas korpusu. Viens no šādiem uzņēmumiem ir Samsung, kas vēl pirms nepilna gada laida klajā W2014 tālruni. Tagad šiem dažiem ražotājiem varētu pievienoties arī LG.

LG ir laidis klajā pirmos attēlus, kuros redzama ierīce ar atvāžamas formas korpusu – Wine Smart. Saprotams, ka attēli neko daudz neatklāj un to galvenais uzdevums ir uzmanības piesaistīšana.

LG gan norāda, ka Wine Smart sērijas ierīces būs pieejamas ASV, Kanādā, Dienvidkorejā un Japānā. Pieejamība citos reģionos vai pat visparastākās specifikācijas iezīmes tiek turētas noslēpumā.

Sagaidāms, ka LG ar Wine Smart viedtālruni iepazīstinās jau šonedēļ.

 lg-winesmart

Saistītās tēmas: lg

Komentāri 1

Leave a Reply

  • Setup
    September 17, 2014, 07:05

    Es labprāt lietotu izbīdāmu tālruni ar visām Samsung Galaxy Note fīčām, varētu būt arī displejs nedaudz mazāks, īpaši neko nezaudētu. Vēl tagad, kā rezerves telefons, stāv i8910 (īstā revolūcija- 8Mp, jau toreiz, stereo skaļruņi utt.)