Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Pirmās (un pagaidām vienīgās) paaudzes LG G Flex viedtālrunis debitēja pagājušā gada oktobrī, pārsteidzot lielu daļu pasaules. Jaunākā informācija, ko izplatījis kāds LG darbinieks, vēsta, ka kompānija jau drīzumā laidīs klajā otrās paaudzes ierīci ar ieliektu displeju.

Kāds LG pārstāvis pavēstījis, ka otrās paaudzes G Flex debiju piedzīvos jau šā gada nogalē. Tāpat tika norādīts, ka, pretēji valdošajai tendencei, jaunākās paaudzes viedtālrunis saņems mazāka izmēra displeju, taču tā izšķirtspēja tikšot uzlabota, pārsniedzot Full HD standartam atbilstošo izšķirtspēju.

Jāatgādina, ka LG G Flex debiju piedzīvoja 2013. gada oktobrī, bet pārdošanā nonāca novembrī. Tas tika apgādāts ar lielu, ieliektu 6 collu displeju, kas nodrošināja visai viduvēju – 720p – izšķirtspēju.

Pārējā tālruņa specifikācija gan bija atbilstoša flagmaņa statusam – jauns un jaudīgs procesors, ko papildina 2 GB operatīvā atmiņa. Tāpat ierīce tika apgādāta ar 13 MP kameru, ko papildina optiskā attēlu stabilizācijas funkcija. Kā visai interesants jauninājums bija fakts, ka ierīces korpusa aizmugure lepojās ar “pašdziedējošām” spējām.

Sagaidāms, ka pirmā valsts, kur varēs iegādāties otrās paaudzes LG G Flex būs Dienvidkoreja. Tai sekos ASV, Indija un citas valstis.

lg G flex

Saistītās tēmas: lg

Izsaki savu viedokli