Paplašinot viedtālruņu klāstu mūzikas mīļotājiem, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) kļuvis par ekskluzīvo Marshall London Viedtelefona izplatītāju Latvijā. Tas ir pirmais viedtālruņa modelis, ko radījis teju ikvienam rokkoncerta apmeklētājam pazīstamais ģitāru pastiprinātāju un skaļruņu zīmols Marshall.

No pirmdienas, 17. augusta visi, kuri vēlas iegādāties jauno Marshall London telefonu, varēs tam iepriekš pieteikties LMT mājas lapā www.lmt.lv un papildus saņemt bez maksas Spotify Premium uz trim mēnešiem. Marshall London viedtālruņa cena ir 499 eiro. Tālruni var iegādāties arī uz diviem gadiem nomaksā par 20.79 eiro mēnesī. No 7. septembra Marshall London tālruņi būs nopērkami visos LMT veikalos.

big-slider-marshall-lodon-smartphone1_1900

Šis ir telefons, kura izstrādē lielākā nozīme bijusi tieši ērtai mūzikas atskaņošanai labā kvalitātē. Kā uzsver ražotājs, Marshall London iespējams ir pasaulē skaļākais telefons. Tam ir divi skaļruņi un atsevišķs procesors tieši mūzikas atskaņošanai. Turklāt Marshall London telefonā var klausīties mūziku arī tādos bezzudumu skaņas formātos kā FLACK. Divas austiņu pieslēgvietas ļauj vienlaicīgi klausīties pat divus dažādus mūzikas ierakstus.

Marshall London dizains ieturēts labākajās zīmola tradīcijās ar melni matētu, it kā ar ādu apvilktu korpusu kā slavenajiem Marshall pastiprinātājiem. Revolucionārā M-poga dod iespēju ātri piekļūt mūzikas failiem visos populārākajos formātos. Savukārt ar analogo rullīti var ērti regulēt skaļumu, it īpaši, ja telefons atrodas kabatā. Komplektā ar telefonu būs Marshall Mode austiņas, kas jau izpelnījušās speciālistu atzinību.

Marshall jau vairāk nekā pusgadsimtu velta savas pūles kvalitatīvas skaņas radīšanai, kļūstot par klasiskajām rokgrupām līdzvērtīgu ikonu, un izņēmums nav arī London viedtālrunis.

Komentāri 8

Leave a Reply

 • aviators
  January 3, 2016, 15:16

  Play/Stop/Next fiziskās pogas nav. Par kādu gan mūzikas klausīšanās aparātu te iet runa?

 • 7ww7
  September 3, 2015, 20:41

  Mashall, taa puulas, taa puulas, kaa bite laukos. Kokģenerāti tālāk te diskutēs???

 • tas tā pārdomām
  August 21, 2015, 13:28

  Apstarojaties uz neveselību, ja telefons tiek lietots ilgāk par 30 min dienā 10 gadu laikā vēža risks pieaug x2!

  • Zenons
   August 30, 2015, 10:23

   Telefons nav obligāti pie galvas jāliek. Ir ārejie skaļruņi un mikrofoni, hands free ierīces utt. Tā kā vēža riski no citām iekārtām piem. lidostas un poliklīniku diagnostikas rentgeniem ir krietni augstāki.

 • asd
  August 19, 2015, 00:17

  BMW zimols tirgotos labaak! :D:D:D
  ZB tie mārketinga triki

 • Zebra
  August 18, 2015, 12:07

  Vareja kadu jaunu Lumia aparatu tirgot, nevis visadus briinumus!!!

 • Tas pats Jānis
  August 14, 2015, 13:18

  Užass! Kārtējais marketings ar pilnu tvaiku!
  Kāds specifiskais procesors? Kvalitatīvs skaņas trakts? Tad tā arī rakstiet! Ir daudzi tālruņu ražotāji, kas ražo tālruņus ar augstas kvalitātes audio traktu – tas vairs nav nekas jauns un dārgs.
  Nu un tie 20Eur/mēn par viedtālruni ir laba lieta – kā jau parastajam latvietim – pie dvēseles ne centa, bet tālrunis no zelta…

 • kasinjsh
  August 14, 2015, 08:53

  Nelies labojums. Nevis FLACK, bet FLAC.