Jau rītdien, 9. oktobrī atsevišķos Latvijas Mobilā Telefona veikalos Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās –  Cēsīs, Ogrē, Siguldā, Valmierā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Rēzeknē, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā un Ventspilī, kā arī LMT internetveikalā http://www.lmt.lv – ierobežotā daudzumā būs pieejami jaunie Apple iPhone 6s un iPhone 6s Plus tālruņi. 

LMT_iPhone 6s

Aktuālo informāciju par tālruņu pieejamību veikalos varēs redzēt LMT e-veikalā, izvēloties interesējošo iPhone 6s modeli. Pēc tam, kad tālruņi būs izpirkti, LMT e-veikalā varēs pieteikties rindā uz nākamajām piegādēm.

Jaunie iPhone 6s tālruņi LMT pieejami ar Nomaksas līgumu sākot no 31,04 eiro mēnesī vai pērkot uzreiz – sākot no 745 eiro.

LMT ir oficiālais iPhone izplatītājs Latvijā kopš 2008. gada. LMT klientu vidū katrs desmitais ir iPhone lietotājs, bet dažādu zīmolu viedtālruni lieto vairāk nekā 77% pēcapmaksas klientu.

Komentāri 6

Leave a Reply

 • ..
  October 9, 2015, 12:09

  Intresantu kurš procesors ieksā.. tas kas tur par 2 stundām mazāk kā otrs ne samsung mēsls ieliktais.

  • starp citu
   October 9, 2015, 18:36

   Tieši samsūda mēsls noēd bateriju daudz ātrāk, nekā otra ražotāja (TSMC) procesors.

 • kaaja
  October 9, 2015, 10:45

  vispār jau apbrīnojumi, kā apple spēj ar savām S paaudzes telefoniem pa lielam izlaist tādu pašu telefonu kā iepriekšējo, bet tāpat cilvēki slimi pērk milzīgos apjomos…

  • maaja
   October 9, 2015, 18:39

   Kas tev liek pirkt arī S modeli? Personīgi es pirmo versiju vienmēr izlaižu, bet pērku tikai tos, kas iznāk ar “S”. Tie ir par kripatiņu uzlaboti, turklāt Apple stratēģija ir jaunākajiem modeļiem saglabāt tādu pašu cenu, kā iepriekš.

 • asd
  October 8, 2015, 20:34

  745
  Labu laptopu pirktu pa taadu naudu bet ne telefonu.