Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Aizvakar debiju piedzīvoja Motorola jaunākais un specifikācijas ziņā iespaidīgākais tālrunis – Droid Turbo. Lai arī viedtālrunis ir pieejams ekskluzīvi ASV mobilo pakalpojumu sniedzēja Verizon klientiem, domājams, ka pēc laika to varēs iegādāties arī citu valstu iedzīvotāji.

Varbūtība par ierīces nokļūšanu ārpus ASV robežām un Verizon ietekmes teritorijas parādījās brīdī, kad kompānija izsūtīja ielūgumus uz kādu 5. novembrī Brazīlijā organizētu pasākumu. Attēlā redzama vakar debitējušā Droid Turbo savdabīga neilona aizmugure.

Ārzemju mediji spekulē, ka šis būs Motorola Droid Turbo pirmais solis ārpus ASV robežām. Vienlaikus tiek atzīmēts, ka modeļa nosaukums, visticamāk, tiks mainīts uz Moto Maxx. Šādā veidā tiks atdzīvināts “Maxx” nosaukums, ar kuru pirms laika lepojās viedtālruņi, kas bija saņēmuši neticami lielas ietilpības akumulatorus.

Motorola jau tagad ir aizpildījusi pieteikumu “Moto Maxx” preču zīmei ASV un Brazīlijā. Tiesa, arī šajā gadījumā nav pieejama precīza informācija, vai viedtālrunis nonāks arī līdz Eiropas valstu tirgiem.

motorola droid turbo leak

Saistītās tēmas: motorolaviedtālruņi

Izsaki savu viedokli