Nexus 6P viedtālruni turpina vajāt nedienas ar tā korpusa uzbūvi. To gan kāds entuziasts centies pierādīt video, demonstrējot, ka viedtālruni ir pārāk viegli salocīt, gan arī nu jau sūdzas ierindas lietotāji.

Tīmeklī sākušas parādīties arī vairākas lietotāju sūdzības, no kuriem daudzi norāda, ka tā stikla daļa, kas ir viedtālruņa aizmugurē un aptver kameru, mēdz pati no sevis saplīst:

Tāpat arī daži lietotāji sūdzas par to, ka ierīces displeja aizsargstikls mēdz saplaisāt pats no sevis.  Pagaidām nedz Google nedz Huawei nav snieguši komentārus par problēmām ar Nexus 6P korpusu.

Jāpiemin, ka līdzīgas problēmas 2012. gadā piemeklēja Nexus 4 viedtālruni. Tā aizmgurējā daļa mēdza plaisāt un Google atzina, ka korpusam bija problēmas ar temperatūras maiņām.

Komentāri 4

Leave a Reply

 • :P
  November 13, 2015, 08:39

  Nexus 4 nekas neplaisā, nav ko mest uz galda. Un katram mobīlajam jālieto aizsargvāciņš, lai pēc tam nav jāčūkst, ka ražotājs slikts, nevis pats cūka.

  • Neplaisa
   November 13, 2015, 10:19

   Taisnība! Es arī, tikko kā nopērku jaunu telefonu tā vienmēr pielīmēju 10mm biezas organiskā stikla loksnes abās pusēs un to visu vēl rūpīgi notinu ar skoču. Un arī tad telefonu glabāju mājās, atviltknē pie zeķēm, nekad to neņemu ārā. Tikai tā iespējams pasargāt tik dārgu mantu.

   • asd
    November 13, 2015, 18:56

    Tas jau ir overkill, pietiek ar 8mm

    • Neplaisa
     November 13, 2015, 22:22

     Es nodrošinos. Gribēju jau likt 32mm, bet kamiņš atrunāja. Teica, ka atviltknē paliks mazāk vietas zeķēm.