Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau vasarā ziņojām, ka Motorola līdz gada beigām plāno laist klajā 8 jaunus modeļus. Līdz šim esam sagaidījuši tikai divus – Moto G un Moto X. Tādēļ rodas pamatots jautājums par pārējo modeļu iespējamo eksistenci.

Atbildi par divu vēl neprezentēto modeļu eksistenci sniedz jaunākā noplūdusī informācija un attēli.

Vienā no nopludinātajiem attēliem redzams Droid Ultra tradīciju turpinātāja – Droid Turbo (attēlā pa labi) – korpusa aizmugurējā daļa. Tas redzams blakus 2013. gadā prezentētajam Droid Maxx (attēlā pa kreisi) viedtālrunim.

motorola leak

Baumas vēsta, ka Droid Turbo saņems 5,2 collu displeja, priekšpusē novietotus skaļruņus un kameru, kas apgādāta ar divām LED zibspuldzēm.

Otrajā attēlā redzams Motorola Moto S viedtālruņa korpusa aizmugurējais vāciņš, kas novietots blakus šogad prezentēto Moto X un Moto G viedtālruņu korpusu aizmugurēm. Kā redzams tad Moto S ir krietni lielāks par abām ierīcēm un to apstiprina arī neoficiāla informācija, kas norāda, ka Moto S saņems 5,9 collu displeju.

Domājams, ka trešais no sešiem noslēpumainajiem viedtālruņiem ir Google Nexus 6, kas, kā vēsta baumas, tiks veidots uz Moto S bāzes.

motorola moto S

Saistītās tēmas: motorola

Izsaki savu viedokli