Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī OnePlus One vēl joprojām ir aktuāls un pieprasīts viedtālrunis, tehnoloģiju pasaulē arvien biežāk parādās ziņas par viedtālruņa pēcteča parādīšanos. Tagad interneta plašumos parādījies pirmais attēls, kas iezīmē jaunā viedtālruņa tuvošanos.

Ķīnas vietnē Weibo “uzpeldējis” plakāts, kas iezīmē jaunas OnePlus ierīces eksistenci. Tas publicēts 24. novembrī jeb Evolūcijas dienā (1859. gadā Čārlzs Darvins publicēja pirmo rakstu par sugu izcelšanos) un vēsta, ka evolūcijas teorija ir piemērojama visām lietām, ieskaitot tehnoloģiskās ierīces.

oneplus two

Lai arī iepriekš izskanējušas baumas, ka OnePlus strādā arī pie uzvelkamām ierīcēm, piemēram, viedpulksteņiem, domājams, ka šis plakāts iezīmē kompānijas nākamā viedtālruņa – OnePlus Two – eksistenci.

Baumas vēsta, ka OnePlus Two varēs lepoties ar vēl lielākām personalizēšanas opcijām, pateicoties speciālam OnePlus launčerim. Atšķirībā no OnePlus One, otrās paaudzes viedtālrunis patiešām saņemšot personalizējamas un maināmas korpusa aizmugurējās daļas.

oneplus one

Saistītās tēmas: oneplus

Izsaki savu viedokli