Pašmāju zīmola Just5 radītais viedtālrunis Spacer 2014. gadā kļuvis par pirktāko viedtālruni Latvijā, izkonkurējot globālo zīmolu piedāvātos viedtālruņus. Kopumā pērnajā gadā pārdoti vairāk nekā 40 000 Spacer viedtālruņi, kas Just5 ļāvis iekarot vairāk nekā 15% no kopējās tirgus daļas, mobilo iekārtu segmentā līdz 200 eiro.

“Just5 ir Latvijā radīts zīmols, kurš ienāca tirgū tikai pirms pieciem gadiem, sākotnēji sevi piesakot ar lielo pogu mobilo telefonu, kas uzreiz iemantoja lielu klientu interesi. Sekojot līdz pasaules tendencēm un tehnoloģiju attīstībai, pirms diviem gadiem Just5 radīja savu pirmo viedtālruni, kas īsā laikā ieguva lielu pircēju atzinību un pērn kļuvis par pirktāko viedtālruni Latvijā. 2014. gada sasniegumi ir pirmais solis viedtālruņu tirgus iekarošanā, jo jau jaunnedēļ plānojam laist klajā nākamo viedtālruni,” stāsta Just5 produktu attīstības direktore Tatjana Rjabinkina.

Latvijas tirgū tiek piedāvāti trīs veidu Spacer viedtālruņi – Spacer, Spacer 2 un Spacer 2s. Sākot no Spacer 2s visiem Just5 viedtālruņiem ir 4G tīkla atbalsts zibenīgai datu apmaiņai, ātrs procesors, 5 collu IPS tehnoloģijas ekrāns ar plašu skata leņķi un dzīvām krāsām. Visi aparāti aprīkoti ar divām SIM kartēm un Android operētājsistēmu. Piemēram, Spacer 2 modelim ir pieejama OGS sensoru matrica, kas uzklāta tieši uz aizsargstikla, tādēļ ekrāns ir tikai 9 milimetrus biezs.

Viedtālruņiem ir divas kameras – priekšā un aizmugurē, kur lielākā ir 13 megapikseļi. Bildes un video var apstrādāt turpat tālrunī, piemēram, Spacer 2s modelim ir īpaši jaudīgs 64 bitu arhitektūras grafiskais procesors, kas bez piepūles tiks galā ar jebkuru vizuālo materiālu. Tiek piedāvātas dažādu krāsu variācijas, kombinējot tās no divām daļām.

Just5 mobilās iekārtas var iegādāties veikalā Brīvības ielā 40 Rīgā un sakaru operatoru klientu servisos visā Latvijā.

just5-spacer-1

Saistītās tēmas: just5mobilie tālruņimobilie telefoniviedtālruņi

Komentāri 13

Leave a Reply

 • brr
  February 9, 2015, 21:26

  šito pa taisno uz servisu var nest

 • Māris
  February 9, 2015, 14:35

  mūsu pašu – Made in China uz aizmugurējā vāciņa :D

 • Tas pats Jānis
  February 8, 2015, 20:43

  Kā piegriezušies tie reklāmraksti un ielasmeitu attieksme – par jūsu naudu, jebkuras izvirtības!
  Tas Just5 ir briesmīgākā platforma – Mediatek, kas ķīnā maksā kapeikas. Ar paprastu ekrānu un pabriesmīgu Android būvējumu – tam visam cena ir ap 100Eur. Bet marketinga un reklāmas laikmetā mēs varam taču no dumjā patērētāja izspiest daudz vairāk! Pirksim Just5 un atbalstīsim klapi Ukrainā?

  • kāds
   February 9, 2015, 12:25

   Da nu i nafig – lietoju UMI X1 Pro un esmu laimīgs bez dajebkādām bēdām kā ar šitiem lūžņiem.

 • Janks33
  February 8, 2015, 17:23

  Tas ir riktīgs ”lētais gals” ar visām no tā izrietošajām sekām!

 • Q_Q
  February 8, 2015, 12:30

  huinja nevis telefons

 • Ding Dong Fens
  February 8, 2015, 07:05

  Nu piedodiet! Tur no pašmājam tur tikai rebrandojums. Citādi visādi tīrs Čena rodukts! Pat par softu un pret gļukiem pašmājās neviens daudz neko necīnās.

 • Lietotajs
  February 8, 2015, 02:29

  Jā, bet tas Spacer 2s tagad arī maksā daudz vairāk!

 • iDmore
  February 6, 2015, 21:52

  Priekš 1cm bieza ekrāna izturības tur arī nekādas, jo kolēģis jau ieberzās ar telefonu kabatā..

 • Artanis
  February 6, 2015, 20:36

  Kā man noriebusies šitā d*ršana – vienīgais Just5 _radītais_ tālrunis ir Brick, ko viņi taisīja kopā ar krievu Ļebedeva dizaina kantori, pārējie viņu ‘ražojumi’ ir rebrendoti ķīniešu mēsli. Otrkārt – Just5 ir KRIEVU kantoris, kam juridiskā adrese un kantoris Latvijā vien dēļ tā, lai vieglāk tos hlamus iepludināt Eiropas tirgū!

 • kuschlen
  February 6, 2015, 17:52

  “..ekrāns ir tikai 9 milimetrus biezs.”
  Mans telefons ir 6 mm biezs, bet te ekrāns vien ir centimetru biezs un, pēc boot.lv domām, tas skaitās kruti? Pirms ievietojat šādu murgu, pārbaudiet. Bet ja nopietni displejs vien ir centimetru biezs, tad kas tas par ķieģeli?