Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Interneta plašumos parādījusies pirmā neoficiālā informācija, kas iezīmē Samsung Galaxy S6 eksistenci. Tādēļ varam uzsākt Samsung nākamā flagmaņa gaidīšanas procesu, ko pavadīs baumas, neoficiāla informācija un spekulācijas un kas noslēgsies ar pašas ierīces debiju nākamā gada pirmajā pusē. 

Kādi kompānijai pietuvināti avoti norāda, ka viedtālruņa izstrāde slēpjas zem segvārda Project Zero un jau tagad ir zināmas vairākas ierīces specifikācijas iezīmes.

Viedtālrunis, gluži kā Galaxy Note 4, saņems QHD izšķirtspējas (2560×1440 pikseļi) displeju. Tiesa, tā izmērs nav zināms. Ierīces kamera tiks aizlienēta no Galaxy Note 4 (Sony IMX240) un nodrošinās 16 vai 20 MP izšķirtspēju. Priekšējās kameras izšķirtspēja tiks palielināta līdz 5 MP.

Ierīce būs pieejama ar 32, 64 vai 128 GB iebūvēto atmiņu, tiesa, par microSD karšu lasītāja eksistenci nekas netiek minēts.

Ierīci darbinās Samsung izstrādātais 64 bitu procesors Exynos 7420 (četri Cortex-A57 un četri Cortex-A53 kodoli). Otra ierīces versija saņems Qualcomm Snapdragon 810 procesoru.

Ja kompānija pieturēsies pie pašreizējas tradīcijas, tad Samsung Galaxy S6 (iespējamie modeļu numuri – SM-G920, SM-G925) debiju piedzīvos nākamā gada pirmā ceturkšņa izskaņā.

samsung-galaxy-s5-mwc-2014-colours

Saistītās tēmas: baumassamsung galaxy

Izsaki savu viedokli