Kā jau katrs gaidāmais Apple produkts, arī iPhone 7 viedtālrunis ir dažādu baumu apvīts. Vienas no tām liecina, ka šī gada ierīce varētu nebūt aprīkota ar 3.5 milimetru audio pieslēgvietu.

Lightning-EarPods-1

Baumas, ka Apple grasās atteikties no 3.5 milimetru audio pieslēgvietas ir aktuālas jau no šī gada sākuma. Šoreiz kāds anonīms avots publicējis attēlu, ar Apple EarPods austiņām, kuras gan atšķiras no līdz šim ierastajām – 3.5 milimetru audio spraudņa vietā tām ir Lightning pieslēgvieta.

Jāpiezīmē, ka jau tagad tirgū ir pieejamas dažas austiņas, kuras izmanto Lightning pieslēgvietu, tiesa, tās nav Apple ražotas. Paredzams, ja Apple patiešām izlaidīs iPhone 7 bez 3.5 milimetru audio pieslēgvietas, tad tehnoloģiju gigants atsevišķi piedāvās pāreju no Lightning uz 3.5 milimetru audio pieslēgvietu.

Komentāri 7

Leave a Reply

 • hmmm
  July 18, 2016, 00:38

  arī vietas ekonomēšana uz 3.5mm porta, kas ļauj padarīt telefonu plānāku par 0.01mm ;) vai arī ielikt ietilpīgāku akumulatoru.

 • Guru
  July 17, 2016, 21:05

  Nu no vienas puses tas ir reāli kruti, jo tas nozīmē, ka telefons var zināt, kādas tieši tam ir pieslēgtas austiņas un attiecīgi koriģēt austiņu frekvenču līkni (vai vēl labāk – korekcija var būt jau iešūta austiņu DACā)
  Guru

  • Hahaha
   July 18, 2016, 11:38

   Telefonam vairs nekas nav jāzina, jo uz ausīm sūta digitālo signālu, kuru tālāk apstrādā ausu DAC. Un tad jau , ja būsi kārtīgi uztaisījis ausīm obkatku un aptinis vadu ap lampu, tad varbūt dzirdēsi kaut kādu atšķirību.
   Lētā gala ausis skanēs tāpat kā 3.5mm ausis, atšķirsies tikai cena uz nepatīkamo pusi.
   Hahaha

   • Alex
    July 18, 2016, 13:30

    Toties pate ifone kļūs par pāris simtiem lētāka, jo ne tikai nebūs jāaoprīko ar dārgo 3.5mm mātīti, bet nebūs pat kompim jāveic DAC aprēķinu nodrošinājums, to kā atsevišķu iekārtu varēs iegādāties biezie.

 • Smaragds
  July 17, 2016, 11:57

  Lai aitas fano par apple gaajieniem, sen jau tas apple laadeetaajs apnicis ir. Maarketings maarketinga galaa. Slaukshanas ieriice ne telefons.

 • khm
  July 17, 2016, 10:21

  Nu un kam tas vajadzīgs? Saprastu, ja spraudņa vietā izdomātu ko revolucionāru, piemēram bezkontakta ligzdu vai ko tamlīdzīgu, bet standarta ligzdu nomainīt pret savu izgudrojumu, kas skaņas signālu pārnes ne par matu labāk, ja ne sliktāk kā tradicionālais austiņu spraudnis? Bet nu jā, viņi jau tie īpašie, ar īpašām vajadzībām pēc aksesuāriem :))

  • Sussi
   July 17, 2016, 12:19

   Tas ir tikai sākums, arī motorola vienam modelim vairs nav 3.5 mm audio, bet usb-c audio pieslēgvieta.