Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

No oktobra Latvijā būs pieejams jauns budžeta klases tālrunis Nokia 130 un Nokia 130 Dual SIM ar īpaši ilgu akumulatora darbības laiku, izturīgu korpusu un vienkāršotām viedtālruņu pamatfunkcijām — video un mūzikas atskaņošanas iespējām. Jaunais tālrunis Nokia 130 būs īpaši piemērots gan tiem, kas tikai sāks savu pieredzi mobilo tālruņu vidē, gan tiem, kas jau skaidri zina, kas viņiem nepieciešams — vienkāršs, bet uzticams palīgs ikdienā.

Nokia 130 darbojas uz Nokia OS operētājsistēmas 30+ sērijas, tam ir 1,8 collu ekrāns, iebūvēts video un MP3 atskaņotājs, kā arī FM Radio un kabatas lukturīša funkcija. Izmantojot SD atmiņas karti, Nokia 130 ir iespējams atskaņot video un mūzikas failus ar kopējo apjomu līdz pat 32 GB, kas ir pielīdzināms 6000 dziesmām. Video atskaņošanas ilgums vienā telefona uzlādes reizē ir 16 stundas, bet klausīties mūziku iespējams gandrīz divas dienas jeb 46 stundas.

Nokia 130_3

Kontaktinformācijas, video, mūzikas vai cita satura kopīgošanai nav nepieciešams interneta pieslēgums, ar Nokia 130 to var veikt, izmantojot SD atmiņas karti, USB datu kabeli vai lietotni Slam ar Bluetooth starpniecību.

Nokia 130 ir pieejams arī Dual SIM versijā, kas sniedz iespēju izmantot divas SIM kartes vienlaicīgi, paplašinot sakaru iespējas. Ierīces baterijas darbības ilgums gaidstāves režīmā ir 36 dienas, bet maksimālais 2G sarunu laiks ir 13 stundas.

Telefons Nokia 130 būs pieejams melnā un sarkanā krāsā, un tā aizmugurējais vāciņš klāts ar īpašu apvalku, kas ir izturīgs pret skrāpējumiem. Nokia 130 un Nokia 130 Dual SIM aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena Latvijā būs 25 EUR. Tas būs nopērkams mobilo tālruņu tirdzniecības vietās.

Saistītās tēmas: mbilie tālruņimobilie telefoninokianokia 130

Izsaki savu viedokli