WhatsApp sagādājuši sliktas ziņas Symbian ierīču lietotājiem, paziņojot, ka 2016. gada 31. decembris būs pēdējā diena, kad WhatsApp darbosies Symbian viedtālruņos.

whatsapp-blackberry-q10

Šāds paziņojums gan nav pārsteigums, jo Symbian jau ir ļoti novecojusi platforma un lielākā daļa viedtālruņu lietotāju izmanto iOS, Android vai Windows mobilo ierīču operētājsistēmas darbinātus viedtālruņus.

Jau 2013. gada beigās Symbian ierīces sastādīja nieka 0.17 procentus no viedtālruņu tirgus daļas, savukārt pēc šī datuma operētājsistēma vairs tirgus daļu topos netiek atsevišķi iekļauta, bet gan atrodas vienā sadaļā ar citām mirušām operētājsistēmām.

 

Komentāri 2

Leave a Reply

 • as
  July 14, 2016, 09:49

  Njā, biju pārsteigts, ka uz vecās nOkia darbojās whatsapp, bet vairs nedarbojās nokia maps. Endomondo darbojās, bet vēl čupiņa softu nē.
  Interesanti, kāpēc viņi atslēdz pavisam, nevis tiešām ļauj bez atjauninājumiem un supporta darboties

 • Sir G
  July 13, 2016, 22:15

  Īsti nesapratu iemeslu. Ja jau programma uzinstalēta un darbojas, kāpēc tā nevarētu turpināt darboties arī pēc jaunā gada? Jā, atjauninājumi un kļūdu labošana, tas ir, atbalsts beigsies, bet aizliegt darboties līdz kādam globāli radikālam Whatsapa atjauninājumam jau nu nevajadzēja.