Samsung nebūs Samsung ja ik pa brīdim necentīsies apsmiet iPhone vai salīdzināt kāda sava viedtālruņa un Apple produkta tehniskos parametrus.

Savā jaunākajā 30 sekunžu garajā video, kurā Samsung izrāda Galaxy Note 5 un S6 Edge+ bezvadu uzlādes iespējas, iekļauts arī iPhone 6 Plus viedtālrunis, kuram, kā zināms, nav bezvadu uzlādes iespējas.

Komentāri 9

Leave a Reply

 • lietotājs
  September 11, 2015, 18:07

  Piemēram es lādēju savu iPhone pa nakti, un vienlaicīgi izmantoju miega analīzes un modinātajaplikāciju. Man nemaz nepatiktu, ja man pie spilvena mētātos kaut kāds bezvadu lādēšanas klucis.
  samsūdam laikam nekā cita nav ko darīt, kā mērkaķoties. Lai vienreiz tie šķībacainie idioti sāk ražot normāli strādājošu tehniku, tad lecās.

  • Oto
   September 21, 2015, 12:19

   Tad kad Apple izlaidīs modlei ar bezvadu lādēšanu, tad tu šeit pat komentāros atkla lielīsi cik tas ir super. Ābolzombiji.

  • janis1234
   September 14, 2015, 20:07

   A kas tev bomzi nav naudas Samsung s gear vai iwatchim? Kmoon chali tu esi novecojis kurs aksts izmanto miega analizi pie paura turot telefonu:D noperc tak to sasodito pulksteni un varesi gan miegu analizet gan galva vairs no ritiem nesapes.
   p.s. varu deret ka iphone 7 bus iebuveta bezvadu uzlaade un baac kaa iDioti blaus ku kruta fica ta ir:D

  • Edgars
   September 12, 2015, 07:01

   Ja mans telefons vienmer ir bijis tik kruts, ka vinam ir modinataj aplikacija, normali cilveki to sauc par modinataju ;D Bet tev laikam nebija ar ko palielities, tapec pateici cik vien glauni vareji. Un ja man nekad nav bijis android.

   • lietotājs
    September 12, 2015, 11:36

    Nevajag spīdēt ar neprasmi lasīt un rakstīt.
    Tieši kurā vietā manā iepriekšējā komentārā ir lielīšanās? Jā, lai pilnvērtīgi izmantotu Sleep Cycle.app smartfonam jābūt novietotam uz gultas malas un pieslēgtam pie lādētāja. Tā nu tas diemžēl ir, citādi nenotiek miega analīze. Ja izmanto parastu modinātāju, kā tavā gadījumā, tad telefons var atrasties jebkur netālu no guļvietas.
    Un vēl – pajautā savai latviešu valodas skolotājai (ja tāda tev skolā vispār ir) vai tiešām vārds ‘modinātājaplikācija’ ir jāraksta atsevišķi, kā tu to dari.

    • :P
     September 12, 2015, 16:48

     Edgars uz pareizo pusi vilka – ja tev nebija ko teikt, tad lietderīgak ir paklusēt. Ja neesi lietojis “to kluci” (d7x1cm), tad tavs komentārs ir pilnīgi ne pa tēmai. Starp citu, tu to aiPļoni arī varētu neturēt uz gultas malas, jau tā izskalojis pa nakti smadzenīti, ka salmi vien palikuši. Tu mazgā veļu ar veļasmašīnu? Pārslēdz TV ar pulti? Ja jau tev tie kluči netraucē, tad ne*irs par to, par ko neko nesaproti.

     • lietotājs
      September 12, 2015, 17:16

      Redzu, ka jums tur latvijā ir stilīgi lepoties ar stulbumu un neprasme lasīt tiek pasniegta kā īpaši liela vērtība. Tā turpiniet!

 • :P
  September 11, 2015, 16:59

  Varētu padomāt, ka Samsung pats nav atpalicis ar bezvadu uzlādi. Googles Nexus jau kopš 2012 gada ir ar iebūvētu. Bet fīča ir supper. Visiem iesaku. Nav katru dienu jāspraužas. Uzmet un aizmirsti. Piedevām tagad jau no ebay par kapeikām.

 • Bils
  September 11, 2015, 16:13

  “30 sekunžu garajā vidū” ;)