Iznākot jaunam viedtālrunim YouTube varēsim atrast virkni ar ierīces izturības testiem to metot no augstuma, lokot un slīcinot.

Šoreiz sagatavots izturības tests, kurā salīdzināts Samsung Galaxy S7 Edge ar sīvāko konkurentu – Apple ražoto iPhone 6S Plus. Jāatzīst, ka abas ierīces izturības ziņā atstāja labu iespaidu, displejiem veiksmīgi izturot kritienus no cilvēka auss augstuma, taču viena no ierīcēm spēja pārdzīvot krietienu no krietni lielāka augstuma. Kura tā būs? To uzzināsi noskatoties šo video:

Komentāri 7

Leave a Reply

 • Samsungs
  March 7, 2016, 11:35

  Un vajadzēja uztaisīt ūdens testu, lai redzētu, kādā dziļumā tie izslēgsies!

 • Samsungs
  March 7, 2016, 11:34

  A kāpēc neielika pakaļējā kabatā un neuzsēdās virsū?
  Vispār jau negodīgi testēt telefonu ar stikla malām, pret telefonu ar cietajām kantēm!
  Būtu interesanti kā uzvestos parastais galaxy S7 , nevis Edge.

 • hmm
  March 4, 2016, 22:21

  Izskatās, ka raksta autors ir Apple fans un dikti iesvīdis, kamēr atrada Youtube video, kur iPhone 6S vismaz kaut cik tur līdz Samsungam S7 Edge izturības testā :)

  Un protams, ka īpaši tika piemeklēts video ar sākuma kadru, kur Samsungam aizmugure sašķaidīta, bet iPhonam ne vizuāli ne skrambiņas. Nebūtu skatījies Youtube vairākus līdzīgus testus, noticētu :)

  • hmm
   March 4, 2016, 22:36

   P.s.s. heh, nemaz nebiju izbrīnīts, apskatījos youtube kanāla nosaukumu – EverythingApplePro… viss skaidrs. Vismaz malači, ka izdevās uztaisīt video, kur šoreiz iPhone tur līdzi Samsungam izturības testā…

 • ss
  March 3, 2016, 14:38

  Samsung kāpj uz kādreizējiem ābola grābekļiem attiecībā uz stikla korpusiem.

 • KEPKE
  March 3, 2016, 12:26

  Daļa cilvēku nezin, ka telefoni domāti zvanīšanai.

  • Īstais Vārds 2
   March 3, 2016, 13:20

   Ko Tu gribēji ar to pateikt?
   Un kāpēc cilvēkiem tas būtu jāzin? Noteikti nebūtu jāzin, jo tās ir muļķības. Telefoni jau sen ir domāti kam daudz vairāk, nekā tikai zvanīšanai.
   Nu protams, ja negribās, nevar atļauties, vai smadzenes spītības pēc iesprūdušas pagātnē, kur telefoniem bija 1 funkcija, tad var nelietot jaunos telefonus un pirkt parastākos podziņniekus, nekādu problēmu! :)