2014. gada 26. septembrī lielveikalā Mols darbību uzsāka Baltijā pirmais Tele2 un Sony tirdzniecības punkts. Sony Mobile vēl šogad līdzīgi plāno iekārtot virkni tirdzniecības vietu, apmeklētākajos tirdzniecības centros, rosinot mobilo tehnoloģiju lietotājus vairāk uzzināt tieši par Sony Xperia zīmola jaunākajām ierīcēm.

Par godu tirdzniecības punkta atvēršanai, Sony Mobile sagatavojis sevišķu Xperia jaunāko modeļu iepazīšanas nedēļu. Laikā no 29.septembra līdz 3.oktrobrim, darbadienu pēcpusdienās no 16 – 19.30 lielveikala Mols, jaunās dizaina koncepcijas Tele2 un Sony tirdzniecības punktā būs iespējams novērtēt, iepazīt un uzdot jautājumus par ierīču iespējām un pielietojumu Sony konsultantam Aigaram Vilcānam. Papildus konsultācijām visiem Sony Xperia pircējiem Sony ir sarūpējis dažādus pārsteigumus kā arī tiks īstenotas aktivitātes sociālajos tīklos, pārsteiguma balvas un Xperia Lounge minikoncerti.

Tele2 un Sony tirdzniecības punktā iespējams arī pieteikties jaunāko Xperia sērijas tālruņu iegādei, tie pārdošanā būs pieejami jau oktobra sākumā.

Komentāri 10

Leave a Reply

 • johnny
  September 28, 2014, 07:08

  Janka nefleitē. MTTC nevar pasūtīt ”jebkuru” detaļu. Tikai korpusa daļas var pasūtīt, citas bez uzstādīšanas nepārdod – lai MTTC nezaudētu papildus peļņas iespējas. Arī remonti parasti ilgst ap mēnesi. Latvijā maina tikai korpusa daļas, pārējo MTTC sūta uz Lietuvas MTTC.

 • kingston
  September 28, 2014, 00:08

  all

 • kingston
  September 28, 2014, 00:07

  in

 • Mamuts
  September 27, 2014, 22:57

  Man ir Arc s no sony ericson, jau vairāk nekā 2,5 gadus….ne reizi nav bijis jālabo. Sony ir kvalitatīvs brends.

  • am
   September 29, 2014, 11:40

   apstiprinu, arī esmu arc s īpašnieks jau vairāk kā 3 gadus, ir kritis lielveikalos, ir lietots diendienā, bet joprojāms labs tālrunis. batereja gan vairs netur 4as dienas, tikai divas. un vēl – šim telefonam ir tautas atbalsts, legacyxperia programmatūra. android 4.4.4.

 • ...
  September 27, 2014, 15:39

  Neiesaku pirkt Sony. Sony garantijas remontu nodrošina sia mttc latvija. Ļoti ilgs un nekvalitatīvs process. Alternatīvas nav, citur pēc garantijas Sony nelabo…

  • Janka
   September 27, 2014, 17:10

   Vari pastāstīt par konkrētu gadījumu? – ko nozīmē ilgs – 1 nedēļa? un ko nozīmē nekvalitatīvs?
   Negribu lobēt, bet man līdz šim ar MTTC nav bijušas nekādas problēmas Patiesībā pat esmu ļoti apmierināts, jo esmu varējis pie viņiem pasūtīt jebkuru telefona detaļu un pats mājās nomainīt.
   Par to ka citi kaktu kantori (atvainojos par izteicienu, nevienu negribu aizvainot) nelabo Sony – tas ir tāpēc, ka Sony ir ūdens droši telefoni, un speciālos instrumentus, lai pēc telefona atvēršanas un atkārtotas aizvēršanas tam saglabātos IP jeb ūdens drošība, brīvajā tirgū vienkārši nav iespējams iegādāties!
   Patiesībā jau remontē daudzci, bet vai visi pabrīdina, ka pēc viņu remonta telefonam vairs nav ūdensdrošiba?

 • RG
  September 27, 2014, 12:18

  Būs arī iepazīšanas cenas? Piemēram i-net veikala Sony Xperia Z2 maksa 395eur bet Tele2 veikala 769eur.

  • Janka
   September 27, 2014, 17:04

   Bet vai i-net nodrošinās 2 gadu ražotāja garantiju un IP sertifikāciju pēc garantijas? un vai viņu piedāvātais telefons ir paredzēts Baltijas tirgum?

   • ups
    September 28, 2014, 03:20

    Jā. 2 gadi privātpersonai. Garantija ip sertificētiem telefoniem ir. Nekas nemainās. Tas “telefons paradzēts baltijas tirgum” ir pupu mizas. Jebkuru eiropas variantu paņem un viss kārtībā.