Vēl tikai nesen prezentēts jaunākais Blackberry viedtālrunis – Android operētājsistēmas darbinātais Priv, bet nu jau tīmeklī noplūduši nākamā Blackberry viedtālruņa attēli.

blackberry-vienna-android

Attēlos redzamās ierīces kodētais nosaukums ir Vienna, Blakcberry Priv tika dēvēts par Venice – Vīne un Venēcija, abas ir populāras pilsētas Eiropā. Atšķirībā no nesen izlaistās ierīces, kuras tastatūra ir izbīdāma un saliktā stāvoklī paslēpta zem displeja, attēlos redzamā ierīce aprīkota ar tastatūru, kas ir vienā plaknē ar displeju. Attēlos varam redzēt gan aizmugurē, gan arī priekšpusē novietotas kameras un viedtālruņa labajā sānā atrodamus vadības taustiņus. Ierīce attēlota dažādās krāsās, kas gan Blackberry biznesa klases ierīcēm ir diezgan neraksturīgi.

Blackberry, protams, noplūdušo informāciju nekomentē, tāpēc līdz oficiālajai ierīces prezentācijai nevaram būt droši par tās dizainu un uzbūvi.

Saistītās tēmas: blackberryviedtālruņi

Komentāri 3

Leave a Reply

 • Ha ha
  November 13, 2015, 08:15

  neviens nepirks, jo korpusam apakšpusē piestiprinātas pogas. 90 gadu dizains, mūsdienās jābūt displejam pa visu plakni.

  • jo
   November 13, 2015, 14:30

   a varbūt kā reiz pirks, jo daudziem prasās pogas un šis ir veids arī kā izcelties no mainstream

 • k
  November 12, 2015, 15:08

  “Vīne un Venēcija, abas ir populāras pilsētas Eiropā.” – Paskaidrojums ta kamdēļ, kādam ir jābūt kartupelim, lai nezinātu šīs divas pilsētas. Sviests kautkāds