Ar šodienu sākās Apple iPhone 6 un iPhone 6 Plus iepriekšpasūtīšana, radot iespēju Vācijas, ASV, Kanādas, Francijas, Austrālijas, Japānas, Singapūras un Lielbritānijas iedzīvotājiem jau 19. septembrī saņemt rokās kāroto viedtālruni.

Saprotams, ka pieprasījums pēc jaunā Apple tālruņa ir liels un ierīces rezervēšana daudziem lietotājiem nebija tā patīkamākā pieredze. Turklāt to visu pavadīja arī serveru problēmas, kas pēc laika gan esot atrisinātas.

Neraugoties uz vairākām problēmām, lielākā daļa gribētāju savu ierīci paspēja rezervēt, turklāt šis process ir devis pirmos signālus par abu ierīču popularitāti.

Izrādās, ka starp abiem viedtālruņiem lielāku popularitāti ir iemantojis iPhone 6 Plus. Neraugoties uz rezervāciju, pieprasījums pēc Apple pirmā planšettelefona ir tiks liels, ka lietotājiem nāksies gaidīt pat mēnesi, lai saņemtu šo ierīci rokās. Turklāt tas attiecas uz visām šī modeļa versijām.

Tiesa, krietni mierīgāka situācija ir vērojama iPhone 6 (4,7 collu displejs) gadījumā. Arī šis modelis ir visai pieprasīts, taču visi lietotāji, kas šodien rezervējuši viedtālruni, varēs to saņemt jau 19. septembrī. Turklāt ir pieejamas visas šī modeļa versijas.

Kā izņēmums iPhone 6 modelim gan ir jāmin 64 GB versija, kas Vācijā un Lielbritānija iekarojusi īpašu popularitāti un, neraugoties uz rezervāciju, kā aptuveno piegādes laiku norāda datumu pēc trīs nedēļām.

iphone 6 un iphone 6 plus

Saistītās tēmas: appleiphone 6iphone 6 plus

Komentāri 9

Leave a Reply

 • Galaxy
  September 16, 2014, 13:14

  Nu re, Stīvam nebija taisnība par lielajiem ekrāniem!
  Labi, ka viņš netraucē Apple attīstībai!

 • janis
  September 15, 2014, 20:27

  mans favorīts līdz šim bijis aifons 5s. ne dēļ tā logo, ne OS, bet gan dēļ izmēra. tie kas jau skrien pēc nākamās lāpstas ir vienkārši fanboji, kuriem statuss ir svarīgāks par jebko, apple varētu uzražot ari tejkannu pa 1k usd galvenais lai ir logo virsū to arī izķers. mārketings tur strādā uz 100%,

 • kuvaldo
  September 13, 2014, 13:35

  Visi āboļa fani izmetušu ādu uz otru pusi sakarā ar ekrāna izmēru.

  • macs
   September 13, 2014, 22:58

   Kādas blēņas!? Jau gndrīz gadu lietoju 5S, joprojām tā milzīgā šaufele neliekas parocīga. Pēdējais MOBILAIS smartfons bija iPhone 4S ar NORMĀLU 3.5″ ekrānu. Pat nezinu ko darīšu, kad gribēšu pēc kāda laika jaunāku un ātrāku iPhone… nespēju iedomāties sevi līdzi staipot plānu, bezjēdzīgi milzonīgu plāceni. :(

  • Artanis
   September 13, 2014, 18:57

   Muļķības – gan man pašam gan vairākiem paziņām, kas lietoja Ābolus 5s ir pēdējais tālrunis no šīs kompānijas – ja Ābols grib skriet pakaļ Samsūdam un pārējiem 5”+ lāpstu ražotājiem, tad mums nav pa ceļam – man vajag trubu, ko var ielikt krekla kabatā, un kas tur neizskatās pēc ceļojumu bībeles.

   • Nu nu
    September 15, 2014, 12:20

    Artainis pirks Nokia 100. Pavisam neizskatās pēc ceļojumu bībeles, nav liels ekrāns un, kas pats galvenais, perfekti ielien jebkura krekla kabatā. Un interesanti, kas ir tevis minētais samsūds??? Tev ir kāds pamatots un argumentēts skaidrojums??? Klāj vaļā!

   • m.
    September 13, 2014, 20:51

    Ko tad tu pirksi tālāk Artani?

 • browseris
  September 12, 2014, 23:56

  Nesaprotu abolistus, kad bij 4s 5s teica ka abolu trumpis ir mazs ekrans, elegnce, bet tagad kad iznak ar lielu ekranu un izskatas pēc mesla un pietam tad pardotakais ir ar lielo ekrānu???Kā vienmēr attaisnojas ar mazo ekranu bet visiem bij skaidrs tikai un vienigi iekosts abols-brends nekas vairak

 • ...
  September 12, 2014, 23:49

  Sodien no rita rezerveju 9am Nujorkaa 64gb Iphone 6 un jau bija uz back-order taka nekada iespeja, ka sanemsu 19. septembri, taka tas, ka visi, kas rezerveja sodien, sanems telefonu 19. septembri, gluzi vienkarsi nav taisniba