Motorola Moto 360 viedtālrunis, iespējams, ir viens no elegantākajiem savas klases izstrādājumiem. Jaunākā informācija vēsta, ka izstrādājums saņems jaunas dizaina opcijas, taču to visu pavada arī pirmās sūdzības no lietotāju puses.

Dotajā brīdī Moto 360 viedpulkstenis ir pieejams melnā un sudraba krāsā, taču Motorola ir publicējusi attēlus, kuros ierīce redzama vēl vienā – zelta – krāsā. Saprotams, ka šī varētu būt kompānijas pieļauta kļūda, taču Motorola pārstāvji atturas no komentāru sniegšanas, norādot, ka uzņēmums strādā pie jaunu materiālu un dizainu testēšanas.

nexus2cee_132

Turklāt īsi pēc tam, kad attēls izpelnījās uzmanību tehnoloģiju mediju vidū, Motorola zelta krāsas viedpulksteni no plakāta izņēma.

nexus2cee_311

Tikmēr Motorola izstrādājumu pavada arī vairākas nelāgas ziņas. Vairāki lietotāji ziņo par viedpulksteņa displeja defektu. Šajā gadījumā gan problēma nav jauna un tā ir konstatēta arī citās ierīcēs. Proti, ja displejs kādu konkrētu objektu attēlo pārāk ilgi, tad tas saglabājas arī pēc attēla nomaiņas.

motorola moto 360 display defective

Saistītās tēmas: motorolaviedpulksteņi

Komentāri 2

Leave a Reply

  • Uppalapati
    October 16, 2014, 16:59

    I agree with that! I would probably unetther it from a vendor, depending on how much the unsubsidized phone is. I believe Nexus One and Droid are in the $500+ range. A little out of my range I guess we’ll see what happens with some of these phones.

  • Marvin
    October 15, 2014, 01:05

    ama thelete na mathteai perisitera sxetika me to tsip..pigainete sto youtube k deite ta video V-CHIP k tha katalabetai pos tha mas anagasoun na to baloume. Prota tha to baloune se atoma me alzheimers pou k kala xanontai stous dromous k na mporoume na tous broume k.t.l.p..me opos xeroume me tin tromokratia..