Līdz nākamajai Android versijai vairs nav tālu, bet tikai tagad Android Lollipop versija ir uzinstalēta vairāk nekā 20% Google Play pakalpojumus izmantojošo ierīču.

Screen Shot 2015-09-10 at 13.19.32

Google atrādījuši Android versiju sadalījuma statistiku un, lai arī šobrīd jaunākā versija ir Lollipop, tā uzinstalēta tikai 21% procentam ierīču, populārākā ir paaudzi vecākā KitKat, ar kuru darbojas 39.2 procenti Google Play pakalpojumus izmantojošo Android ierīču, savukārt nu jau divas paaudzes vecais Jelly Beand darbina 31.8 procentus ierīču.

Paredzams, ka  nākamo Android versiju, kas nodēvēta par Marshmallow, tīmekļa gigants Google prezentēs jau šī mēneša beigās, kopā ar diviem jauniem Nexus viedtālruņiem, no kuriem vienu ražos LG, bet otru – Huawei.

Komentāri 4

Leave a Reply

 • Taurus
  December 1, 2015, 14:24

  Es teikšu tā – esmu iegrābies pamatīgos sū… ar to Lollipopu. Nevienam neiesaku. Visu laiku gļuko un pazaudē signālus. Cik lasu netā, lielākā daļa, kas atjauninājuši uz Lollipopu izmisīgi meklē palīdzību kā tikt atpakaļ uz kitkat. Es arī to skaitā. Varbūt kāds var ieteikt, kā to izdarīt? Help!

 • Zigis
  September 11, 2015, 15:22

  Cik tad ir pārdoti telefoni tieši ar Lollipop??? Un cik ar to pašu KitKat? Tikko nopirku jaunu tel.- kas iekšās griežās?

 • :P
  September 11, 2015, 08:12

  Nekorekta statistika. Google pati nespēj piedāvāt konkurentiem jaunāko OS kā apgreidu. Galu galā tas arī ir tikai apgreids, nevis OS. Un kam arī vajadzīgs Loollipops, ja ar vienu pieskārienu vairs nevar ieslēgt ne GPS ne datus. Varēja arī atļaut nokillot procesus, kuri ikdienā nav nepieciešami. Google visu dara, lai pēc iespējas mazāk paliek privātuma.

 • pft
  September 10, 2015, 20:40

  protams.., Zamsūds jau nespēj izlaist Lollipopu pat uz flagmaņu planšetēm..