Jaunāko ierīču gadījumā Apple parasti min konkrētus skaitļus, kas norāda jaunākā izstrādājuma pārākumu par iepriekšējās paaudzes ierīci. Tiesa, konkrēta tehniskā specifikācija tiek pieminēta visai reti.

Situācija palika nemainīga arī Apple iPad Air 2 planšetdatora gadījumā. Prezentācijas pasākumā kompānija minēja, ka Apple A8X procesors ir par 25 procentiem jaudīgāks, ja salīdzina ar A7 procesoru. Taču precīzi procesora parametri netika atklāti, liekot pastrādāt ātrdarbības testu vietnēm.

Kā vēsta ātrdarbības testu vietnes Geekbench sniegtā informācija, iPad Air 2 ir apgādāts ar trīs kodolu ARM procesoru, kas nodrošina 1,4 GHz takts frekvenci. Jāteic, ka šis ir neliels pārsteigums, jo visi iepriekšējo paaudžu Apple procesori nebija saņēmuši vairāk par diviem kodoliem.

Tāpat būtiski palielināts ir operatīvās atmiņas apjoms un tagad tas sasniedz 2 GB. Salīdzinājumam jāmin, ka pagājušajā gadā debitējušais iPad Air saņēma 1 GB operatīvo atmiņu, bet 2010. gadā debitējušais pirmās paaudzes iPad tika apgādāts ar 256 MB operatīvo atmiņu.

Nobeigumā jāmin, ka iPad Air 2 uzstādītais rezultāts ātrdarbības testu vietnē Geekbench ir augstākais starp mobilajām viedierīcēm.

ipa air 2 front

Saistītās tēmas: appleipad

Komentāri 4

Leave a Reply

 • bcr
  October 23, 2014, 12:11

  Jēga tam visam, ja man jāstrādā ar bezjēdzīgo iOS…

  • Anonymous
   October 23, 2014, 13:50

   A kurš tev liek strādāt ar iOS… ja priekš tevis tā ir bezjēdzīga – tev ir pieejami lētākas planšetes ar “jēdzīgāku” OSu

   • browseris
    October 23, 2014, 15:18

    Ir jau arī dargākas par šito mēslu

  • janis
   October 23, 2014, 12:34

   fruit ninja stradas labak neka uz iepriekseja ipada. :d
   bet nu ja, specifikacijas telefonos un tabletes kas iet ar telefonu os ir bezjedzigi. svarigak ir specene tadas verkos kas darbina win 8, piemeram surface pro.