Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Kompānija GammaTech ir izstrādājusi jaunu planšetdatoru, kas var lepoties ar paaugstinātas izturības korpusu. Tiesa, salīdzinot ar konkurentu veikumiem, šis izstrādājums ir uzskatāms par vieglu un dizainiski pievilcīgu.

Jau sākumā jāmin GammaTech Durabook R11 pozitīvās īpašības – ierīce spēs paciest visai stiprus triecienus (atbilstoši MIL-STD 810 militārajam standartam), pateicoties gumijotajam apvalkam. Tāpat ierīce ir ūdens un putekļu droša, ko apliecina arī atbilstība IP65 sertifikācijas standartam.

No citiem paaugstinātas izturības planšetdatoriem Durabook atšķiras ar izskatu. Neraugoties uz gumijas apvalku, ierīce ir plānāka un vieglāka par līdzīgiem konkurentu veikumiem. Piemēram, salīdzinot ar Panasonic Toughpad (10,1 collas displejs), Durabook R11 (11,6 collu displejs) ir vien par 70 gramiem smagāka.

Tiesa, izstrādājuma svaram sasniedzot 1,25 kilogramus, tas ir smagāks par lielāko daļu planšetdatoru, kas nav apgādāti ar paaugstinātas izturības korpusu.

Durabook R11 ir apgādāts ar 11,6 collu displeju, kas nodrošina 1366×768 pikseļu izšķirtspēju. To visu darbina Intel Haswell sērijas procesors (Core i5 vai i7), 4 vai 8 GB operatīvā atmiņa un Windows 7 vai Windows 8.1 operētājsistēma. Iebūvētās atmiņās apjoms ir 64 vai 128 GB.

Jāatzīmē, ka ierīci būs iespējams lietot mitrā vidē, turklāt arī gadījumos, ja lietotājs būs uzvilcis lateksa cimdus. Interesanti, ka ierīci iespējams apgādāt ar svītru kodu skeneri, karšu lasītajiem, auto dokstaciju un pat auduma lencēm, kas atvieglos ierīces nešanu. Pieminētie aksesuāri ir pieejami par papildus samaksu, kas palielinās jau tā augsto planšetdatora cenu, kas sākas no 2200 ASV dolāriem.

gammatech-durabook-r11-rugged-windows-tablet-pc-620x413

Saistītās tēmas: izturīgs

Izsaki savu viedokli