Kaut arī gaidītākais Apple produkts dotajā brīdī ir jaunākās paaudzes iPhone, ir zināms, ka kompānija strādā arī pie jauniem planšetdatoriem, kuru skaitā solās būt arī lielizmēra iPad. Tas debiju varētu piedzīvot vien nākamā gada sākumā. 

Bloomberg vēsta, ka 12,9 collu planšetdatora ražošana tiks uzsākta nākamā gada pirmajā ceturksnī. Apple šajā sakarā jau aptuveni gadu ved sarunas ar detaļu piegādātājiem, lai varētu izveidot jaunu modeļu klāstu, kas lepotos ar lielāku skārienjutīgo displeju.

Iepriekš izskanēja baumas, ka lielizmēra Apple planšetdatora nosaukums būs iPad Pro. Pirms lielizmēra iPad oficiālās prezentācijas tiek gaidīta Apple iPad Air un iPad Mini jaunāko versiju debija.

Esošo iPad planšetdatoru noieta kritums liek Apple pasteigties ar jauno modeļu laišanu klajā. Vilcināšanās var nelabvēlīgi ietekmēt kompānijas finanšu rādītājus, jo iPhone un iPad ierīces ir atbildīgas par divām trešdaļām no kopējiem kompānijas ienākumiem.

Tikmēr Apple nekomentē jaunāko informāciju attiecībā uz gaidāmajiem produktiem. Iepriekš gan Apple vadītājs Tims Kuks norādījis, ka Apple produktus sagaida spoža nākotne un eksistē visnotaļ plašs inovāciju klāsts, ko iespējams integrēt nākamajos planšetdatoros.

apple-logo

Saistītās tēmas: appleipad

Komentāri 5

Leave a Reply

 • 9u8y7t6dsde5rft7yg8uj9k0iopl;=[
  August 27, 2014, 22:18

  …iPlate?

  • Nakabembe
   October 15, 2014, 13:26

   m می‌گه:khaste nabashid. agha man bazi o nasb kadram roo crack ham kadram har jofte crackaro vali aghti roo bazi click mikonam hich etefaghi nemiofte. mishekomak konid

 • Trollis
  August 27, 2014, 17:25

  Pienjemu, ka tik lielai planshetei vinji uztaisiis arii normaalu klaviatuuras dokstaciju, lai sanaak planshetes un laptopa hibriids

  • Tan
   October 16, 2014, 17:02

   Hi,Can you help me.When I try to run the script ubtnuu.sh it shows 4 errors related to chmod. After that bootubtnuu command cannot find any of the files it needs.I am running a GingerVillain ROM on a rooted G2.Thanks,Amit

  • Judith
   October 15, 2014, 03:38

   saeed می‌گه:man be 1 moshkel bahaorrdkm bazi ejra shod ama on ghesmate aval bazi ke taze mikhay varede marhale 1 shi bazi hang mikone va hich etefaghi nemiofte . irad az chie ? aya crack niyaz dare ? .