Aktuāls

Ja izskanējušās baumas apstiprināsies, tad šajā pusgadā Google prezentēs divas jaunas ierīces. Viena no tām būs Nexus 6 viedtālrunis, bet otra – Nexus 9 planšetdators. Jaunākās baumas ir atklājušas vairākas gaidāmā planšetdatora specifikācijas iezīmes.

Jaunākā informācija no CPU-Z vēsta, ka Nexus 9 tiks apgādāts ar 64 bitu Tegra K1 procesoru (2,5 GHz) un 2 GB operatīvo atmiņu. Līdztekus Tegra K1 procesoram darbosies arī 192 kodolu Nvidia grafiskais procesors.

Nvidia iepriekš ir norādījis, ka, salīdzinot ar konkurentu veikumiem, Tegra K1 procesors ir 1,5 reizes energoefektīvāks. Tas nozīmē, ka izstrādājums nodrošinās cienījamu baterijas darbības laiku ar vienu uzlādes reizi, vai arī saņems mazākas ietilpības akumulatoru, nodrošinot mazāku svaru un plānāku korpusu.

Sagaidāms, ka Nexus 9 tiks apgādāts ar 8,9 collu displeju. Tā izšķirtspēja sasniegs 1440×2048 pikseļus, bet pikseļu blīvums būs 281 ppi. Interesanti, ka displeja malu attiecība būs 4:3.

Ierīces aizmugurē tikšot novietota 8 MP kamera, bet to visu darbinās jaunākā Android L operētājsistēma. Pretēji iepriekš prognozētajam, Android L tomēr varētu būt Android 5.0 versija, nevis iepriekš ziņotā 4.5.

Balstoties uz iepriekš izskanējušo informāciju, šo Nexus planšetdatoru ražos HTC un tas būs līdzīgs baumu apvītajam premium klases Volantis planšetdatoram.

nexus-logo-angle

Saistītās tēmas: google nexus

Izsaki savu viedokli