Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Jau ilgāku laiku interneta plašumā pieejama neoficiāla informācija par Google Nexus 9 planšetdatoru, ko izstrādās Taivānā bāzēta kompānija HTC. Tagad šo informāciju apstiprina arī respektablais medijs The Wall Street Journal.

The Wall Street Journal ziņo, ka HTC un Google sadarbība rit pilnā sparā un HTC inženieri ir manīti apciemojot kolēģus Google galvenajā ofisā. Domājams, ka abu kompāniju sadarbības rezultāts debiju piedzīvos jau pēc dažām nedēļām – oktobra vidū.

Ja HTC un Google sadarbību apšauba vien retais, tad liela daļa ekspertu norāda uz faktu, ka HTC trūkst pieredzes planšetdatoru izstrādē. Tiek atgādināts, ka Nexus 7 planšetdatorus ražoja Asus, savukārt 10 collu Nexus 10 izgatavoja Samsung. Tagad, nezināmu iemeslu dēļ, Google devis priekšroku ražotājam, kas pēdējo trīs gadu laikā nav izstrādājis nevienu planšetdatoru.

Jāatzīmē, ka HTC vienīgie planšetdatori – Flyer un Jetstream – iespaidīgu popularitāti neizpelnījās. Tiesa, citāda situācija ir Asus un Samsung gadījumā, kas pamanījušies iekarot vērā ņemamu planšetdatoru tirgus daļu.

nexus 9 htc

Saistītās tēmas: google nexushtc

Izsaki savu viedokli