Aktuāls

Lai arī jaudīgi portatīvie datori bieži vien nav nemaz tik portatīvi, to svaram sasniedzot pat 5 kilogramus, Hewlett-Packard (HP) ir laidis klajā jaunu portatīvo datoru, kas nodrošina ļoti patīkamu jaudas un mobilitātes balansu.

HP Omen portatīvais dators ir paredzēts tiem lietotājiem, kam nepieciešama iespaidīga jauda mobilā korpusā. Rezultātā ierīce var lepoties ar 15,6 collu skārienjutīgu displeju, kas nodrošina 1920×1080 pikseļu izšķirtspēju. To darbina Intel Core i7 procesors, Nvidia GeForce 860M grafiskā karte un 8 GB operatīvā atmiņa. Tāpat ierīce saņēmusi 128 GB SSD disku.

HP-Omen-15-Specs-and-First-Pictures-of-HP-s-Gaming-Notebook-457991-2

Īpaši jāizceļ ierīces dizains un uzbūve. HP Omen pamatne un displeja ietvars ir izgatavoti no viengabalainām alumīnija daļām. Tastatūrai abās pusēs novietoti stereo skaļruņi, savukārt, lai nebojātu ierīces gaumīgo dizainu, visas pieslēgvietas novietotas portatīvā datora aizmugurē.

Jāatzīmē, ka tastatūra saņēmusi sarkanas krāsas aizmugurgaismojumu un papildus sešus īsceļu taustiņus, kas novietoti kreisajā pusē.

HP-Omen-15-Specs-and-First-Pictures-of-HP-s-Gaming-Notebook-457991-6

Nobeigumā jāmin, ka ierīce ir tikai 20 mm plāna un sver nedaudz vairāk kā divus kilogramus. Ierīces cena ASV sākas no 1500 dolāriem, taču versija ar 256 GB iebūvēto atmiņu būs nopērkama par 1700 dolāriem.

Zināms, ka izstrādājums būs nopērkams ne tikai ASV, bet arī Austrālijā un Lielbritānijā, tiesa, vienlaikus tiek norādīts, ka dažādos reģionos ierīces cena būtiski atšķirsies.

hp_omen_gaming_notebook_nov42014-100528390-large

Saistītās tēmas: hpportatīvie datori

Izsaki savu viedokli