HP izlaiduši profesionāļiem paredzētu ZBook Studio portatīvo datoru, kuru iespējams aprīkot ar Nvidia Quadro sērijas grafisko karti.

HP-ZBook-Studio-G3-Mobile-Workstation-21-640x430

HP ZBook Studio ir aprīkots ar 15.6 collu displeju, kuru iespējams pasūtīt ar Full HD, UHD vai 4K izšķirtspēju. Pēc lietotāja izvēles, datoru darbinās Intel Core i7 Skylake sērijas procesors vai kāds no Xeon saimes pārstāvjiem. Maksimālais operatīvās atmiņas apjoms ir 32 gigabaiti, savukārt cieto disku – divi terabaiti.

Dators tā bāzes komplektācijā ir aprīkots ar Intel HD integrēto grafikas risinājumu, taču ierīci iespējams nokomplektēt ar Nvidia Quadro M1000M grafiku, kurai ir divu gigabaitu atmiņa.

HP ZBook Studio tirdzniecība tiks uzsākta decembrī un bāzes modeļa cena būs 1700 ASV dolāri.

Komentāri 3

Leave a Reply

 • Wins
  November 19, 2015, 11:42

  Forši, ka arī boot piemin šo ļoti cerīgo datoru.
  Varētu vairāk rakstīt par HP biznesa datoru sērijām. Tiešām lieliski datori, jaunajiem beidzot ir arī lielisks dizains.
  Salīdzinoši padārgi, bet tas tikai salīdzonot ar mājas (consumer) win vides datoriem.
  ja salīdzina ar mac, tad Hp ir lieliski un lēti. :)
  Piem. HP Spectre x360 – izcils dizains, perfekti materiāli, ļoti labas iekšas. un tas viss par cenu, kas 1/2 no līdzīgas konfigurācijas mac.
  Protams, paldies apple, par to, ka ir pacēlis industrijas dizaina standartus, bet tās viņu cenas ir palikušas pilnīgi neadekvātas, savukārt, kvalitāte pieklibo.

 • iDmore
  November 15, 2015, 18:02

  Kamēr atnāks līdz Latvijai, tikmēr cena jau būs stipri pāri 2k..

 • Tas pats Jānis
  November 13, 2015, 19:57

  Ja HP pamanīsies to visu normāli nodzesēt, lai nebūtu, kā “tautas skaitītāju” probookiem, tad būs viens kolosāls laptops.