Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Jau iepriekš vēstījām, ka Microsoft, sadarbojoties ar Hewlett-Packard (HP), plāno laist klajā ļoti kompaktus un lētus portatīvos datorus, kam būtu jāsastāda konkurence tajā tirgus segmentā, kur muskuļus audzē Google lolotās Chromebook ierīces. Tagad abas kompānijas ir atrādījušas Stream sērijas ierīces. 

HP Stream 11 var lepoties ar Intel Celeron N2840 divu kodolu procesoru, kas apgādāts ar pasīvās dzesēšanas sistēmu. Procesoru papildina 2 GB operatīvā atmiņa, bet iebūvētās atmiņas apjoms ir 32 GB. Niecīgo iebūvētās atmiņas apjomu būs iespējams kompensēt gan ar mākoņdatošanas servisu pakalpojumiem, gan ar vairākām USB pieslēgvietām un SD atmiņas karšu lasītāju. 

stream-11

200 dolārus vērtais Stream 11 ir saņēmis 11,6 collu displeju, kas nodrošina HD izšķirtspēju, taču par 30 ASV dolāriem vairāk ir pieejams Stream modelis, kas apgādāts ar lielāku – 13,3 collu – HD displeju. Operētājsistēmas funkcijas abās ierīcēs pilda Windows 8.1. 

Jāatzīmē, ka ierīces apgādātas arī ar Bluetooth un HDMI savienojumiem, savukārt akumulators 11 collu modelī nodrošinās datora darbības laiku līdz pat 8 stundām un 15 minūtēm.

Atbilstoši Microsoft labākajām tradīcijām, abi portatīvie datori uz gadu saņems bezmaksas Microsoft Office 365 programmas, iespēju bez maksas izvietot failus mākoņdatošanas servisā (1 TB apjomā) un citus kompānijas piedāvātos labumus.

stream-13.3

Saistītās tēmas: hpmicrosoft

Izsaki savu viedokli