Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Jau esam vēstījuši, ka Chromebook portatīvo datoru popularitāte pasaules lielākajos tirgos aug, sagādājot galvassāpes Microsoft Windows ierīcēm. Jaunākā informācija vēsta, ka Microsoft gatavo atbildi lētajām Chromebook ierīcēm.

Dotajā brīdī noritot darbs pie, iespējams, lētākā Microsoft Windows 8.1 portatīvā datora. Tā ražotājs būs Hewlett-Packard (HP), bet ierīces nosaukums – Stream 14. Sagaidāms, ka ASV ierīce varēs lepoties ar 199 ASV dolāru cenu.

Ierīce tikšot apgādāta ar 14 collu 1366×768 pikseļu izšķirtspējas displeju, kas nodrošinās 200 nitu gaišumu. Par ātrdarbību parūpēsies AMD ražots četrkodolu procesors, 2 GB operatīvā atmiņa un integrēta Radeon R3 grafiskā karte.

Iebūvētās atmiņas apjoms, atkarībā no izvēlētās datora versijas, būs 32 vai 64 GB, taču to papildinās SD karšu lasītājs un pieejamie 100 GB OneDrive servisā (pirmos divus gadus bezmaksas).

Ierīce saņems arī USB 3.0, USB 2.0 un HDMI pieslēgvietas. Par labu audio kvalitāti parūpēsies četri Beats Audio skaļruņi, bet to visu ar enerģiju apgādāts 32 Wh akumulators. Portatīvā datora svars būs aptuveni 1,75 kilogrami.

hp stream leak Windows 8.1

Saistītās tēmas: hpmicrosoftwindows 8

Izsaki savu viedokli