MSI dotajā brīdī strādā pie kāda ļoti aizraujoša portatīvā datora, un, lai arī kompānija lielāko daļu tehniskās specifikācijas patur noslēpumā, ir skaidrs, ka šī ierīce izcelsies uz konkurentu fona.

Modeļa nosaukums ir GT80 Titan un tas galvenokārt paredzēts datorspēļu entuziastiem. Ierīces apgādāta ar 18 collu displeju, kura izšķirtspēja nav zināma, un daļēji mehānisku, daļēji skārienjutīgu tastatūru.

Tastatūras novietojums ir visai savdabīgs, jo tas pieļauj plašu neizmantoto zonu līdz ekrānam. MSI gan dotajā brīdī neskaidro nedz ierīces uzbūvi, nedz atklāj tā tehnisko specifikāciju, vien norāda, ka tam būs divas NVIDIA GeForce GTX 980M grafiskās kartes un gana atbilstoši “dzelži”, lai apmierinātu datorspēļu entuziastu prasības.

Lieki piebilst, ka dotajā brīdī nav zināma nedz ierīces cena, nedz tās pieejamība Eiropas valstu tirgū. Domājams, ka ko vairāk par noslēpumaino ierīci varam uzzināt jau tuvākajā laikā.

GT80_01

Saistītās tēmas: msiportatīvie datori

Komentāri 3

Leave a Reply

 • Jēkabs Jenčs
  November 11, 2014, 13:15

  portatīvais dators spēlem ir viss sliktākais kas var būt parasti ātri vien rodas problēmas ar tādiem datoriem .

 • janis
  November 3, 2014, 12:10

  MSI baigi bliež laptopu tirgū, pats pirms mēneša aptuveni tiku pie msi GS60 “Ghost” ļoti jaudīgs verķis, labi izskatās un ir viegls, vieglāks pat par macbook 15, ko pardevu lai iegadatos šo MSI :)

 • Pelmenis
  November 2, 2014, 23:32

  Skatos, ka galīgi zarā ierāvuši ar to skārienjūtīgo tastatūru, visiem zināms, ka pogas ir labākas kas var būt.