Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Qualcomm ir laidis klajā viedtālruni un planšetdatoru, kas apgādāti ar Snapdragon 810 procesoru. Tiesa, šīs ierīces nav paredzētas masveida ražošanai un nonākšanai veikalu plauktos, un tās varēs iegādāties tikai Qualcomm apstiprinātie izstrādātāji.

Abas izstrādātās ierīces ir paredzētas nodošanai izstrādātājiem, lai pārbaudītu jaunā procesora sniegtās iespējas. Visai loģiski, ka izstrādājumi apgādāti ar Snapdragon 810 procesoru un Adreno 430 grafisko procesoru.

Interesanti, ka Qualcomm testa viedtālrunis izmēra ziņā ir visai līdzīgs Motorola Nexus 6 viedtālrunim. Tas apgādāts ar 6,2 collu QHD izšķirtspēju, nodrošinot visai līdzīgu pikseļu blīvumu – 490 pikseļi uz katru collu. Qualcomm norāda, ka šī ir pati jaudīgākā izstrādātājiem paredzētā platforma, turklāt tā ir saņēmusi 4 GB DDR4 operatīvo atmiņu.

snapdragon-810-reference-phone-screen

Ierīces aizmugurē atrodama 13 MP kamera, savukārt priekšpusē novietota 4 MP kamera. Iebūvētās atmiņas apjoms ir 32 GB, bet enerģijas rezerves nodrošina 3020 mAh akumulators.

Tehniskās specifikācijas ziņā Qualcomm planšetdators ir visai līdzīgs viedtālrunim, taču planšetdators ir saņēmis 7560 mAh akumulatoru, divreiz lielāku iebūvēto atmiņu (64 GB) un 10,1 collas displeju, kas nodrošina 3840×2160 pikseļu izšķirtspēju.

8994-tablet-docked-thumb

Jāatzīmē, ka uz šo ierīci iegādi var pretendēt tikai tās personas, kas ir Qualcomm apstiprināti izstrādātāji. Turklāt ierīces nav lētas – viedtālrunis maksā 800 ASV dolārus, bet planšetdatora cena ir 1000 ASV dolāri.

8994-tablet-back-thumb

Saistītās tēmas: planšetdatoriQualcommviedtālruņi

Izsaki savu viedokli