Samsung Electronics pusvadītāju divīzija ir viens no kompānijas veiksmīgākajiem biznesiem. Tagad Dienvidkorejā bāzētais uzņēmums paziņojis, ka veic vērienīgas investīcijas, lai jau pēc trīs gadiem atklātu jaunu, lielu un modernu ražotni.

Rūpnīca, kura nākotnē varētu kalpot kā viens no Samsung pusvadītāju biznesa balstiem, tiks celta kādā Dienvidkorejas pilsētā, kas atrodas 70 kilometru attālumā no valsts galvaspilsētas Seulas. Kopējās investīcijas šajā projektā ir nepilni 15 miljardi ASV dolāru, bet darbu rūpnīcai vajadzētu uzsākt jau 2017. gadā.

Samsung Electronics viceprezidents vēsta, ka investīcijas šajā projektā ne tikai būtiski ietekmēs Samsung pusvadītāju biznesa attīstību, bet arī skaidri iezīmē to, kā tas izskatīties nākotnē.

samsung-headquarters

Saistītās tēmas: samsung

Komentāri 1

Leave a Reply

  • Sanja
    October 15, 2014, 12:36

    Hello ChristopherI’ve just read your comments on our wetisbe and the symptoms can be remedied by fitting the genuine Samsung RSH1 repair kit which is designed to fit the problem you have. I’ve spoken with our chief engineer regarding your comments on our wetisbe he confirms that you can fit the repair kit from inside without the need to pull the appliance out. It requires no previous technical assistance and you get our chief engineer telephone number for telephone support should you have any questions.