Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Pirms laika vēstījām, ka Samsung mobilo ierīču divīzijas finanšu atskaites vairs nezīmē tik pozitīvu ainu kā iepriekš. Tiesa, kā pozitīvs stars uz kompānijas kopējā finanšu fona parādās Samsung pusvadītāju bizness.

Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants līdz gada beigām plāno uzsākt ražot procesorus, izmantojot 14 nm tehnoloģiju. Šīs tehnoloģija ne tikai nostāda Samsung soli augstāk par konkurentiem, bet arī atmaksāsies vārda vistiešākajā nozīmē.

Jau tagad Samsung ir noslēdzis ievērojamu darījumu ar Apple par mikroshēmu piegādi. Līdzīgi darījums tiks slēgti arī ar Qualcomm un AMD.

Tas ļāvis Samsung pusvadītāju divīzijas prezidentam Kimam Ki-nam paziņot, ka pusvadītāju biznesa peļņa palielināsies, turklāt tas notiks galvenokārt patiecoties darījumam ar Apple.

Dotajā brīdī aktuālos Apple A8 procesorus ražo divas kompānijas – Samsung un TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacturing Company). Tiesa, Dienvidkorejas ražotājs nodrošina tikai 30 procentus no visiem Apple nepieciešamajiem procesoriem, kamēr TSMC ir atbildīgi par pārējo procesoru ražošana.

Domājams, ka tieši Samsung tiks uzticēta nākamās paaudzes Apple “A” sērijas procesoru ražošana. Šādas spekulācijas apstiprina arī vairāki kompānijai pietuvināti avoti, vēsta portāls ZDnet Korea.

Samsung-vs-Apple

Saistītās tēmas: applesamsungtsmc

Izsaki savu viedokli