Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Bija nepieciešamas vien 10 dienas kopš iPhone 6 viedtālruņu debijas brīža, lai uzzinātu, kas atrodams šo viedtālruņu korpusu iekšpusē. Tiesa, Apple Watch nonāks pārdošanā vien pēc vairākiem mēnešiem, bet ražotājs tā arī nav atklājis ierīces specifikācijas detaļas, atstājot tehnoloģiju pasauli neziņā. 

Taču tirgus analīzes kompānija Cowen and Company, balstoties uz tai pieejamo avotu sniegtajām ziņām, ir laidusi klajā publikāciju, kurā visai detalizētā veidā tiek apskatīts Apple Watch viedtālrunis, vienlaikus atklājot arī vairākas izstrādājuma specifikācijas detaļas.

Kā vēsta pieejamā informācija, Apple Watch apgādāts ar 512 MB operatīvo atmiņu, ko ražo trīs kompānijas – Samsung, Micron un Hynix. Savukārt iebūvētās atmiņas apjoms būs 4 GB un to piegādās vēl plašāks ražotāju skaits.

Apple-Watch-1024x576-d93ef576b28de683

Analītiķi gan norāda, ka Apple varētu ražot arī viedpulksteņa versiju, kas saņēmusi 8 GB iebūvēto atmiņu. Tiesa, pat šāda scenārija gadījumā 8 GB versiju skaits būs ierobežots un galvenā uzmanības tiks veltīta Watch ierīcēm ar 4 GB operatīvo atmiņu, vēsta analītiķu sniegtā informācija.

Zināms, ka Apple Watch būs pieejams divos izmēros – ar 38 mm (1,5 collas) un 42 mm (1,65 collas) displejiem. Diemžēl analītiķi nesniedz plašāku informāciju par attiecīgo displeju, tā izšķirtspēju, ražotāju vai citiem parametriem.

Visbeidzot analītiķi norāda, ka viedpulkstenī tiks izmantots līdzīgs mikroshēmu komplekts kā tas, kurš atrodams iPhone 5S viedtālrunī. Viņi vērš uzmanību, ka tādā gadījumā ierīcē ir atrodams arī GPS uztvērējs, taču ražotājs to, visticamāk, ir atslēdzis, lai neatstātu negatīvu iespaidu uz jau tā vārīgo bateriju.

Vairāki avoti norāda, ka ierīce saņēmusi 400 mAh akumulatoru. Pie vidējas noslodzes izstrādājums būšot jālādē katru vakaru, vēsta neoficiāla informācija.

Visbeidzot jāatgādina, ka minētā informācija nav oficiāla apstiprināta un par tās patiesumu būs iespējams pārliecināties brīdī, kad Apple nāks klajā ar ierīces specifikāciju vai iFixit eksperti to saņems savā īpašumā un izjauks.

apple watch

Saistītās tēmas: appleWatch

Izsaki savu viedokli