Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Amazon ir publicējis gada trešā ceturkšņa finanšu rezultātus. Tie nenes labas ziņas, atklājot zaudējumus pusmiljarda apmērā, turklāt lielu daļu zaudējumiem radījis kompānijas jaunākais viedtālrunis – Fire Phone.

Trīs mēnešu laika Amazon spējis iekasēt 20,58 miljardus ASV dolāru, kas ir par 20 procentiem vairāk, ja salīdzina ar attiecīgo laika periodu pirms gada. Tikmēr ražošanas zaudējumi sasnieguši 544 miljonus dolāru, kas ir krietni vairāk nekā pagājušā gada trešā ceturkšņa 25 miljoni dolāru. Rezultātā kompānija beigusi ceturksni ar negatīvu ienākumu-izdevumu bilanci, zaudējumos norakstot 437 miljonus dolāru.

Interesanti, ka kompānijas negatīvā finanšu atskaite ir tiešs atspoguļojums kompānijas pirmā viedtālruņa noietam. Fire Phone ceturkšņa laikā ir radījis zaudējumus 170 miljonu ASV dolāru apmērā. Iespaidīgās summas pamatā ir izdevumi, ko kompānijai nāksies atmaksāt piegādātājiem un citiem ražošanas procesā iesaistītiem uzņēmumiem.

Jāteic, ka Fire Phone nelaimju pamatā ir tā ierobežotā pieejamība. Tā vietā, lai ierīci izplatītu Amazon veikalā, kompānija izlēma sadarboties ar vienu no lielākajiem ASV mobilo pakalpojumu sniedzējiem – AT&T. Rezultātā ierīce ir pieejama tikai vienā pasaules valstī, turklāt to var iegādāties tikai pie viena mobilo pakalpojuma sniedzēja.

amazon-fire-phone-announced

Saistītās tēmas: amazonfinanšu rezultāti

Izsaki savu viedokli