Lai arī iPhone jaunākie modeļi ir pieejami pircējiem jau vairākas nedēļas, analītiķi lēš, ka tieši pirms-Ziemassvētku iepirkšanās drudzis būtiski kāpinās jau tā augstos noieta rādītājus, ļaujot kompānijai sasniegt jaunu realizācijas rekordu.

Gene Munster analītiķi vēstulē investoriem norādījuši, ka šā gada ceturtajā ceturksnī iPhone viedtālruņu noiets varētu būt robežās no 56,7 līdz 62,7 miljoniem vienību. Tikmēr vairāki Volstrītas analītiķi izsaka visai līdzīgas, taču nedaudz pozitīvākas prognozes, lēšot, ka viedtālruņu noiets būs robežās no 60 līdz 63 miljoniem vienību.

Kopumā gan prognožu tendence, kas tiek pamatota ar esošajiem noieta radītājiem, ir skaidra. Tā vēsta, ka šā gada ceturtajā ceturksnī tiks realizēts par 25 – 45 procentiem vairāk viedtālruņu nekā attiecīgajā laika periodā pirms gada.

Turklāt analītiķi lēš, ka pieaugs ne tikai iPhone viedtālruņu noiets, bet arī realizēto ierīču vidējā cena, kas, savukārt, ienesīs kompānijas budžetā rekordlielu peļņu. Analītiķi prognozē, ka vidējā iPhone viedtālruņu cena pakāpsies par 30 ASV dolāriem, sasniedzot 695 dolāru atzīmi. Rezultātā ienākumi varētu sasniegt iespaidīgus 68 miljardus ASV dolāru, kas ir par 10 miljardiem vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pirms gada.

iphone 6 un iphone 6 plus

Saistītās tēmas: appleiphone

Komentāri 14

Leave a Reply

 • Anonymous
  October 21, 2014, 16:40

  tieši cilvēks, kurš orientējas it, nekad nepirks iponu. pilnīgi nefunkcionāls pribambass. principā atskaitot zvnīšanu, sms, un sociālos tīklus, citu neko pasākt ar to rotaļlietu nevar. telefons meitenēm – smuks un viegli pilda elementāras funkcijas. bez datora pat muziku nevar iekāčāt pa taisno no neta, nemaz nerunājot par kādām komlicētākām darbībām…
  savukārt androids 100% var aizvietot pc.

  • to anonymous
   October 21, 2014, 23:43

   njāa… pilnvērtīgi aizvietot PC. Kā tad nākas, ka ar iPhone/iPad es varu mierīgi pieslēgt skaņas karti un veikt profesionālu audio ierakstu, kā arī apstrādi un turpināt pēc tam jebkurā DAW’ā (Digital Audio Workstation) gan uz Mac, gan PC?

  • ora
   October 21, 2014, 17:45

   Bet ko tad tu satraucies par Apple pribammbasu? Lieto savu droīdu laimīgs! Neaizmirsti, ka 90% cilvēku ir tikai IT lietotāji, un viņiem pilnīgi pie kājas visas ikdienā nevajadzīgās fIčas. Civēki par produktiem balso ar makiem. Netici, paskaties uz tā paša ābola finansu atskaitēm.

 • to r.ed
  October 21, 2014, 15:54

  Kādi “”nozombēti”? Kādēļ, lai tā būtu? Ok, pieņemsim, ka arī tā ir. Tas ir noziegums, ja cilvēkiem, kas pat ļoti labi orientējas IT jomā, teiksim patīk šī produkcija? Arī nozombēts? Arī uzreiz idiots? Kādēļ, tad viņi neiet formumos un neraksta, ka Android ir sūds, Samsung ir sūds un visi Jūs esat sūdi. Neesmu nekad redzējis tādus komentārus. Līdz ar to,tas ir gaumes jautājums un pārmest kādam, ka tas ir slikts un mēsls, bez pamatota un savā pieredzē pārbaudīta slēdziena ir tizli un parāda Tavu inteliģences līmeni. Baigie gudrinieki visi te apkārt. Neviens neliek Tev viņu pirkt!

  • Hggh
   October 21, 2014, 23:45

   A tu ieej ārzemju Android forumos, tavas i aitas brēc ne pa jokam uz Android useriem.

 • ..
  October 21, 2014, 13:02

  Rekords tiks sasniegts tāpēc, ka tie, kuri salocīja savu iphone, nākas pirkt jaunu.. :)

 • APPLE
  October 21, 2014, 11:22

  interesanti, ka, kad iznāk kāds jauns “Android” telefons, iOS lietotāji nebrēc un nekliedz sūds, sūds. Iznāk “Apple” telefons – uzreiz sūds, idioti. Ko tas liecina? Skaudība? Vēlme dabūt tādu? Neviens Jums neliek pirkt viņus un savas negatīvas domas varat pie sevis paturēt. Vai arī vnk nevar atļauties nopirkt? :) Padomā!

  • Hggh
   October 21, 2014, 23:42

   Stulbeni, premium Android maksā tikpat, cik tavs sūda ābols.

  • r.ed
   October 21, 2014, 14:54

   Tas droši vien tāpēc, ka iPhone userī ir “nozombēti”. Vai nu arī “cērpjamas aitas”. Citus iemeslus jau te neviens par nopietniem neuzskata :D

 • Megatron
  October 21, 2014, 09:34

  Kas man patīk aboliti:
  1) ar vienu pogu aizver visu ko nevajag;
  2) nav jauztraucas par atminas parslodzem ka tas parasti notiek ar androidiem t.i. Atmiņa piedirsta ar aplikāciju vēlmi sutit lietotāja datus uz visam 4 drēbes pusem, iPhone tas tik ļoti nav manams
  3) nepatīk augsta cena
  4) nekādu inovāciju 6 iPhone neredzu izņemot kruto 5g wifi standartu 802. AC kas airbuka ielikts.

  Secinājumi. iPhone ērts telefons, bet cena pārāk liela, jo tehnologiski tirgu var sameklēt labākus parametrus.

 • micah
  October 21, 2014, 09:22

  haters gonna hate :)

 • Anonymous
  October 21, 2014, 09:17

  apple tagad var uzražot pilnīgi dzjebkādu sūdu un noiets tam būs vairāk kā pietiekams. musējiem vajag kooperēties un just 5 tirgot zem apple zīmola kā iphone 6c. pusi pelņas atdodot :D es domāju visi būtu laimīgi,tai sksitā pircēji par satriecošo telefonu ;)

  • Artanis
   October 21, 2014, 15:10

   Kādiem vēl “mūsējiem”? Just5 ir krievu uzņēmums, kam Latvijā juridiskā adrese ir vien tādēļ, lai savus rebrendotos ķīniešu sūdus ar mazākām problēmām grūstu eiropas tirgū. Nākamreiz vismaz izlasi kaut ko, pirms gudri muldi…

 • Janis
  October 21, 2014, 08:49

  Vai šos vēl kāds vispār pērk? Fanāti laiks attapties ka jūs kā mazas aitas slauc