Ceturksnis, kura noslēgumā tiek gaidīts jauns iPhone realizācijas apjomu rekords, lēnām tuvojas izskaņai, tādēļ pirmie analītiķi izsaka savas prognozes par to, kā Kupertīno bāzētajam tehnoloģiju gigantam veiksies ar ierīču realizāciju Ziemassvētku periodā.

KGI Securities analītiķi izteikuši prognozes, ka uzņēmums šā gada ceturto ceturksni (Apple fiskālā gada pirmais ceturksnis) noslēgs ar realizētiem 71,5 miljoniem iPhone viedtālruņu. Ja prognozes izrādīsies patiesas, tad Apple ceturtajā ceturksnī būs pārdevis par 82 procentiem ierīču vairāk, ja salīdzina ar trešo ceturksni.

Sagaidāms, ka lielākā daļa jeb 41,65 miljoni vienību būs iPhone 6 viedtālruņi. Tikmēr iPhone 6 Plus tiks realizēts krietni mazākā apjomā, pateicoties problēmām ražošanas līnijās un dažādu komponenšu trūkumam.

Jāatzīmē, ka prognozes izteicis analītiķis, kas jau iepriekš visai precīzi paredzējis Apple sasniegumus viedtālruņu tirgū. Viņš norāda, ka nākamā gada pirmajā ceturksnī Apple piegādās aptuveni 49,5 miljonus viedtālruņu, no kuriem 21,6 miljoni vienību būs iPhone 6, savukārt 10,2 miljonus sastādīs iPhone 6 Plus viedtālruņu noiets. Vienlaikus tiek sagaidīts, ka Apple apturēs iPhone 4S un iPhone 5C viedtālruņu ražošanu.

iphone 6 un iphone 6 plus

Saistītās tēmas: applebiznessiphone

Komentāri 7

Leave a Reply

 • Māris
  November 26, 2014, 09:38

  A kuri tieši locās 6 vai 6 plus?

  • mobilnieks
   March 8, 2015, 22:46

   Abas tās tizlās sniega lāpstas locās kā puņķi. Jau pašā sākumā, tikko tie atbaidošie plāceņi parādijās pārdošanā, iečāpoju Apple Store. Jau peņemot to iphone 6 rokā, liekas, ka tas mēsls mazliet locās, paņemot 6+ tu pilnīgi vari sajust ka tam nav nekāda satura. Murgs! Pat salīdzināt nevar ar iPhone 5/5S

  • youman
   November 26, 2014, 20:03

   locījās 6 plus

 • smaragds
  November 26, 2014, 03:27

  Nez kaa pirms 10 gadiem dziivoja bez iphone,
  nozheelojami, ka tik daudziem shkjiet, ka VAJAG..

  …atdot savus liidzekljus apple un veel savu privaato informaaciju pakljaut noveeroshanai.

  • vērotājs
   March 8, 2015, 22:43

   Jā, taisnība! Labāk izmantot parasto veco fiksēto telefonu ar ripu. Un galvenais – NEKAD nevilkt nost folijas cepurīti! NEKAD!!!

   Starp citu, arī zaļās miskastes aka andriod vai googlefons ir lielisks datu noplūdes avots, un arī M$ brīnums perfekti nopludina privātos datus.

 • KEPKE
  November 25, 2014, 12:08

  Cik miljoni tika salocīti un sasisti, lai apmierinātu youtube skatītājus? :D