Aktuāls

Finansiālu problēmu un restrukturizācijas centienu nomocītais HTC ir publicējis trešā ceturkšņa finanšu rādītājus. Un, lai arī tie nenes jaunu peļņas rekordu, ir pamats domāt, ka uzņēmums ir veiksmīgi spējis tikt galā ar augošo konkurenci un pārmaiņām tirgū.

Piektdien publicētais finanšu pārskats vēsta, ka uzņēmums ir spējis iekasēt 1,37 miljardus dolāru, savukārt tīrā peļņa sastāda 19,7 miljonus dolāru. Iepriekšējā ceturksnī uzņēmuma tīrā peļņa sasniedza 75 miljonus dolāru, savukārt pirms gada tika konstatēti zaudējumi 101 miljona apmērā.

Kopumā nākas secināt, ka, lai arī situācija nav spīdoša, HTC izdevies spert soļus pareizajā virzienā. To pašu norāda arī kompānijas pārstāvja Pītera Čou paziņojums, kurā norādīts, ka šis ceturksnis ir bijis izaicinājumiem pilns, taču kompānijai izdevies saglabāt peļņu pat augošas konkurences apstākļos.

Kā viens no galvenajiem peļņas avotiem tiek minēts HTC One (M8), kas spējis piesaistīt pircējus arī tagad. Tāpat tiek atzīmētas Desire sērijas ierīces, kas, lai arī nav tik veiksmīgas, tomēr spējušas sagādāt nelielu peļņu.

Attiecībā uz nākamo ceturksni HTC cer, ka izdosies palielināt ienākumus, sasniedzot aptuveni 1,5 miljardu dolāru līmeni.

HTC_One_M8_Windows_Phone-578-80

Saistītās tēmas: finanšu rezultātihtc

Izsaki savu viedokli