Vadoties pēc Apple sniegtajām finanšu atskaitēm un analītiķu aprēķiniem, tieši iPhone viedtālruņi pēdējos gados nodrošina lauvas tiesu no kompānijas ienākumiem. Sagaidāms, ka situācija jaunāko viedtālruņu gadījumā nemainīsies.

Kā vēsta analītiķu kompānijas NPD Group sniegtā informācija, ne tikai iPhone 6 un iPhone 6 Plus viedtālruņi, bet arī šo viedtālruņu aksesuāri kompānijas budžetā ienes iespaidīgu peļņu. Analītiķu aprēķini liecina, ka ienākumu no pēdējo divu nedēļu laikā pārdotajiem iPhone 6 aksesuāriem ir sasnieguši ceturtdaļmiljardu ASV dolāru jeb 249 miljonus dolāru.

Interesanti, ka tas ir par 43 procentiem vairāk, ja salīdzina ar ienākumiem, ko kompānijas budžetā radīja iPhone 6 aksesuāri pirmo divu nedēļu laikā. Tiesa, līdzīga situācija bija vērojama arī iPhone 5C un iPhone 5S viedtālruņu gadījumā, kad tieši otrajās divās nedēļās tika gūta lielākā peļņa no aksesuāru tirdzniecības.

Pirms gada ienākumi, kas tika gūti no iPhone 5C un iPhone 5S otrajās divās nedēļās, sasniedza 200 miljonus ASV dolāru.

Informācija vēsta, ka iPhone 6 un iPhone 6 Plus viedtālruņu gadījumā populārākie aksesuāri ir ietvari un displeja aizsargplēves.

apple iphone case

Saistītās tēmas: aksesuāriapple

Komentāri 6

Leave a Reply

 • M
  October 13, 2014, 09:33

  Pārdodu zirga pajūgu bez zirga. Zirgs jau pārdots.

 • nokia
  October 12, 2014, 19:17

  Es arī nevaru ciest visus tos, kuri pērk dārgas vācu mašīnas! Nu un kas, ka kvalitāte labāka? Tomēr tādu naudu atgrūst ražotājiem – stulbums!
  Tāpēc braucu un braukšu ar žigulīti!

  • samsung
   October 12, 2014, 20:47

   Jā, piekrītu! Tas ir pretīgi! Īstiem cilvēkiem, jo īpaši latviešiem, jādzīvo galējā nabadzībā, jāknapinās visās jomās un pēc iespējas jāēd sēnalas un koku mizas. Tikai tas ir cienījami! Jā, un es pat nešikoju ar tik lepnu limuzīnu kā žigulis, es visur eju kājām. Tikai uz lieliem svētkiem atļaujos pasēdēt vectēva savulaik iegādātā M-401 mīkstajos dīvānos.

   ;)

 • gg
  October 12, 2014, 05:51

  apsveicu, ta it ka viniem butu jau ta par maz ienakumu. riebumu uzdzen, ka ar pedejam ios versijam tika nogriezta agtermarket ladetaju (vadu) izmantosana. cik netikam iegazti ar tekstu “this accessory is not certificated…”

  • uu
   October 12, 2014, 17:40

   Kur tu to izrāvi? Es lietoju 2 neoriģinālos vadus ar iPhone 5S nu jau gandrīz gadu. Iesākumā ar iOS 6, tagad jau ar iOS8. Pāris reizes esmu to paziņojumu redzējis, un arī tad tikai ladējot telefonu braukšanas laikā. Risinājums ir gaužām vienkāršs – vienkārši izrauju to vadu ārā un tūdaļ ielieku atpkaļ lidzdā, un viss turpinās.

 • ekwn
  October 11, 2014, 22:11

  Kamēr būs aitas ko cirpt ,tikmēr nāks miljoni tam kantorim